Kasia Kowalska: Nie jestem najlepsza...

Tekst piosenki

Kasia Kowalska

Teksty: 115 Tłumaczenia: 0 Wideo: 22
Profil artysty

Tekst piosenki

Kasia Kowalska: Nie jestem najlepsza...

Założę się, nie czujesz nic. Przeżywasz to rozstanie jak marny film. Tak będzie lżej, przekonasz mnie: Nie jestem najlepsza i wiem nie sprostam rzeczom które chcesz, jak być najlepszą powiedz zanim stracę cię.
Kolejny dzień, nie przyniósł nic prócz szału moich zwątpień czy watro żyć. Pomogłeś mi uwierzyć że: Nie jestem najlepsza i wiem nie sprostam rzeczom które chcesz jak być najlepszą powiedz zanim stracę cię.
Pewnie błądzę, kiedy sądzę, żę mój dotyk wzrusza cię. Ty masz świat swój, w nim chcesz zostać, a ja w próżni wiszę gdzieś.
Co miało trwać, straciło sens. Dziś koniec przyszedł do nas już o tym wiesz. Pomogłeś mi zrozumieć że: Nie jestem najlepsza i wiem nie sprostam rzeczom które chcesz jak być najlepszą powiedz żebyś kochał mnie.
Pewnie błądzę kiedy sądzę że mój dotyk wzrusza cię ty masz świat swój w nim chcesz zostać a ja w próżni ciągle tkwię. Pewnie błądzę kiedy sądzę że mój dotyk wzrusza cię. Ty masz świat swój w nim chcesz zostać a ja w próżni wiszę gdzieś.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kasia Kowalska: Nie jestem najlepsza...

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kasia Kowalska: Nie jestem najlepsza...

Skomentuj tekst

Kasia Kowalska: Nie jestem najlepsza...

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (18 kwietnia 2013, 18:59)
Re: Kasia Kowalska - Nie jestem najlepsza...
wspaniały!kto cię tak ciagle krzywdzi!powodzenia

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kasia kowalska nie jestem najlepsza tekst
 • ty masz swiat swój w nim chcesz zostac
 • kasia kowalska nie jestem najlepsza
 • nie jestem najlepsza tekst
 • kasia kowalska próżnia

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie jestem najlepsza... - Kasia Kowalska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie jestem najlepsza... - Kasia Kowalska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kasia Kowalska.