Kasia Kowalska: Nie jestem najlepsza...

Tekst piosenki

Kasia Kowalska

Teksty: 115 Tłumaczenia: 0 Wideo: 22
Profil artysty

Tekst piosenki

Kasia Kowalska: Nie jestem najlepsza...

Założę się, nie czujesz nic. Przeżywasz to rozstanie jak marny film. Tak będzie lżej, przekonasz mnie: Nie jestem najlepsza i wiem nie sprostam rzeczom które chcesz, jak być najlepszą powiedz zanim stracę cię.
Kolejny dzień, nie przyniósł nic prócz szału moich zwątpień czy watro żyć. Pomogłeś mi uwierzyć że: Nie jestem najlepsza i wiem nie sprostam rzeczom które chcesz jak być najlepszą powiedz zanim stracę cię.
Pewnie błądzę, kiedy sądzę, żę mój dotyk wzrusza cię. Ty masz świat swój, w nim chcesz zostać, a ja w próżni wiszę gdzieś.
Co miało trwać, straciło sens. Dziś koniec przyszedł do nas już o tym wiesz. Pomogłeś mi zrozumieć że: Nie jestem najlepsza i wiem nie sprostam rzeczom które chcesz jak być najlepszą powiedz żebyś kochał mnie.
Pewnie błądzę kiedy sądzę że mój dotyk wzrusza cię ty masz świat swój w nim chcesz zostać a ja w próżni ciągle tkwię. Pewnie błądzę kiedy sądzę że mój dotyk wzrusza cię. Ty masz świat swój w nim chcesz zostać a ja w próżni wiszę gdzieś.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kasia Kowalska: Nie jestem najlepsza...

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kasia Kowalska: Nie jestem najlepsza...

Skomentuj tekst

Kasia Kowalska: Nie jestem najlepsza...

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (18 kwietnia 2013, 18:59)
Re: Kasia Kowalska - Nie jestem najlepsza...
wspaniały!kto cię tak ciagle krzywdzi!powodzenia

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kasia kowalska nie jestem najlepsza tekst
 • ty masz swiat swój w nim chcesz zostac
 • kasia kowalska nie jestem najlepsza
 • nie jestem najlepsza tekst
 • kasia kowalska próżnia

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie jestem najlepsza... - Kasia Kowalska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie jestem najlepsza... - Kasia Kowalska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kasia Kowalska.