Kasia Kowalska: Nie jestem najlepsza...

Tekst piosenki

Kasia Kowalska

Teksty: 113 Tłumaczenia: 0 Wideo: 19
Profil artysty

Tekst piosenki

Kasia Kowalska: Nie jestem najlepsza...

Założę się, nie czujesz nic. Przeżywasz to rozstanie jak marny film. Tak będzie lżej, przekonasz mnie: Nie jestem najlepsza i wiem nie sprostam rzeczom które chcesz, jak być najlepszą powiedz zanim stracę cię.
Kolejny dzień, nie przyniósł nic prócz szału moich zwątpień czy watro żyć. Pomogłeś mi uwierzyć że: Nie jestem najlepsza i wiem nie sprostam rzeczom które chcesz jak być najlepszą powiedz zanim stracę cię.
Pewnie błądzę, kiedy sądzę, żę mój dotyk wzrusza cię. Ty masz świat swój, w nim chcesz zostać, a ja w próżni wiszę gdzieś.
Co miało trwać, straciło sens. Dziś koniec przyszedł do nas już o tym wiesz. Pomogłeś mi zrozumieć że: Nie jestem najlepsza i wiem nie sprostam rzeczom które chcesz jak być najlepszą powiedz żebyś kochał mnie.
Pewnie błądzę kiedy sądzę że mój dotyk wzrusza cię ty masz świat swój w nim chcesz zostać a ja w próżni ciągle tkwię. Pewnie błądzę kiedy sądzę że mój dotyk wzrusza cię. Ty masz świat swój w nim chcesz zostać a ja w próżni wiszę gdzieś.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kasia Kowalska: Nie jestem najlepsza...

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kasia Kowalska: Nie jestem najlepsza...

Skomentuj tekst

Kasia Kowalska: Nie jestem najlepsza...

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (18 kwietnia 2013, 18:59)
Re: Kasia Kowalska - Nie jestem najlepsza...
wspaniały!kto cię tak ciagle krzywdzi!powodzenia

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Akuku Ten Typ Mes
  „Da, da, dajcie mi wszyscy spokój Da, da, dajcie mi wszyscy spokój Da, da, dajcie mi wszyscy spokój Da, da, dajcie mi wszyscy spokój Ty jesteś tu już czuję więź To wielka zmiana mniejsza niż pię”
 • OXA (ft. Pusher) Kizo
  „Markowe OXY setka Oxandrolonu Jebać detoxy Bez jointa nie wychodzę z domu To już jest styl życia Bądźmy ze sobą ze sobą szczerzy Za co miałabyś pokochać, sam bym nie uwierzył Markowe OXY setka”
 • B. Kafar Dix37
  „Gdy zadzwonił Poszwixxx mó2i mam złe wiadomości nagle mrozi kości coś mi bez lirtości ej, nei wiem skąd wiedziałem ze to B myślę nie przecież niezniszczalny kurwa jest myślę nie ale słucha ”
 • Przyspieszam Sarsa Markiewicz
  „Upiorne splątanie 7 dzień, 4 nad ranem O tym szumią wszystkie drzewa Zaceruj mnie przed tym światem Na krętej drodze przyspieszam Jeszcze bardziej Niech ktoś mnie złapie Poruszy , bo zaraz za”
 • Wielkie Miasta Szczyl
  „Ale mamona... Już widziałem wielkie miasta Widziałem wielkich ludzi Dosłownie i w przenośni Wiem ze takich lubisz Widziałem wielkie domy widziałem wielki fury a ty stroisz się tak po to żeby”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kasia kowalska nie jestem najlepsza tekst
 • ty masz swiat swój w nim chcesz zostac
 • kasia kowalska nie jestem najlepsza
 • nie jestem najlepsza tekst
 • kasia kowalska próżnia

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie jestem najlepsza... - Kasia Kowalska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie jestem najlepsza... - Kasia Kowalska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kasia Kowalska.