Kat: Zawieszony sznur

Tekst piosenki

Brak wideo

Kat

Teksty: 65 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Kat: Zawieszony sznur

Człekowstręt tryska z mych ust - Parszywy kraj. Mdląca woń martwej izby bije złem. Spluwam, rzygam, zdycham.Rodny skurcz. Już wtedy miąłem zginąć. Pierwsza usłyszana baśń brzmiała jak pośmiertny dzwon. Ropa lała mi się z ucha.Nieczuły leżę odurzony snem. A tam za murem zawieszony sznur.Węże czarnych myśli tańczą w nerwosplotach. ...Kiedy już odejdę. Nie chce, aby krzyż deptał po moim sercu, nie chce by ktoś po mnie płakał.Nieczuły leżę odurzony snem. A tam za murem zawieszony sznur.Buntownika zawleczono na podwórze. "Kat wiązał mu ręce, więzień patrzał na kapłana, paplającego coś o miłości i zbawieniu, odsunął go i wszedł na schodek, który poderwano mu z pod nóg."
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kat: Zawieszony sznur

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kat: Zawieszony sznur

Skomentuj tekst

Kat: Zawieszony sznur

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • KAT Zawieszony sznur
 • nieczuła leżę snem
 • kat zawieszony sznór
 • kat tekst piosenki ropa z ucha
 • kat zawieszony sznur znaczenie piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zawieszony sznur - Kat, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zawieszony sznur - Kat. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kat.