Kayah: Zawsze bratu r

Tekst piosenki

Brak wideo

Kayah

Teksty: 70 Tłumaczenia: 0 Wideo: 25

Tekst piosenki

Kayah: Zawsze bratu r

Gdy, nasz piękny świat jeszcze młody byłGdy, powietrze miało smakKiedy za pan brat, człek z naturą żyłNic do szczęścia nie było brakW sercu dziczy tej, mieszkali trzej braciaWielką miłość, mieli we krwiDziś prośba z ich serc do góry się wznosiAle ktoś, jedną z dróg wskazał imNiech duchy tych, co mieszkali tuWezmą nas za ręcePodpowiedzą dokąd wiedzie szlakPrzecież w ich spojrzeniu widać cały światNic tu się nie zmienia od tysięcy już latZawsze bratu równy bratDajcie mądrość bo, w życiu jej trzebaSiłę, co da nam pewność, żeNie czynimy źle i każdy nasz planChcemy wierzyć, ma głębszy sensCudowne wszystko, co było nam daneChoć ten świat niespodzianki płatał namZa zakrętem o krok, nowy zakręt już czekałI nie wie nikt, co wydarzy się tamNiech duchy tych, co mieszkali tuWezmą nas za ręcePodpowiedzą dokąd wiedzie szlakPrzecież w ich spojrzeniu widać cały światNic tu się nie zmienia od tysięcy już latZawsze bratu równy bratNiech duchy tych, co mieszkali tuWezmą nas za ręcePodpowiedzą dokąd wiedzie szlakPrzecież w ich spojrzeniu widać cały światNic tu się nie zmienia od tysięcy już latZawsze bratu równy bratBratu równy brat
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kayah: Zawsze bratu r

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kayah: Zawsze bratu r

Skomentuj tekst

Kayah: Zawsze bratu r

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • bratu równy brat chwyty
 • kayah bratu rowny brat tekst
 • bratu równy brat tekst
 • kayah zawsze bratu równy brat

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zawsze bratu r - Kayah, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zawsze bratu r - Kayah. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kayah.