Kayah: Zawsze bratu r

Tekst piosenki

Brak wideo

Kayah

Teksty: 73 Tłumaczenia: 0 Wideo: 27

Tekst piosenki

Kayah: Zawsze bratu r

Gdy, nasz piękny świat jeszcze młody byłGdy, powietrze miało smakKiedy za pan brat, człek z naturą żyłNic do szczęścia nie było brakW sercu dziczy tej, mieszkali trzej braciaWielką miłość, mieli we krwiDziś prośba z ich serc do góry się wznosiAle ktoś, jedną z dróg wskazał imNiech duchy tych, co mieszkali tuWezmą nas za ręcePodpowiedzą dokąd wiedzie szlakPrzecież w ich spojrzeniu widać cały światNic tu się nie zmienia od tysięcy już latZawsze bratu równy bratDajcie mądrość bo, w życiu jej trzebaSiłę, co da nam pewność, żeNie czynimy źle i każdy nasz planChcemy wierzyć, ma głębszy sensCudowne wszystko, co było nam daneChoć ten świat niespodzianki płatał namZa zakrętem o krok, nowy zakręt już czekałI nie wie nikt, co wydarzy się tamNiech duchy tych, co mieszkali tuWezmą nas za ręcePodpowiedzą dokąd wiedzie szlakPrzecież w ich spojrzeniu widać cały światNic tu się nie zmienia od tysięcy już latZawsze bratu równy bratNiech duchy tych, co mieszkali tuWezmą nas za ręcePodpowiedzą dokąd wiedzie szlakPrzecież w ich spojrzeniu widać cały światNic tu się nie zmienia od tysięcy już latZawsze bratu równy bratBratu równy brat
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kayah: Zawsze bratu r

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kayah: Zawsze bratu r

Skomentuj tekst

Kayah: Zawsze bratu r

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • bratu równy brat chwyty
 • kayah bratu rowny brat tekst
 • bratu równy brat tekst
 • kayah zawsze bratu równy brat

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zawsze bratu r - Kayah, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zawsze bratu r - Kayah. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kayah.