Kazik: Cz

Tekst piosenki

Brak wideo

Kazik

Teksty: 183 Tłumaczenia: 1 Wideo: 25

Tekst piosenki

Kazik: Cz

Powoli tańcz. Przyjazny gestNiech złagodzi w nas niszczącą złość.Dlaczego ona wciąż tu jest?To ta część ciebie, której masz już dość.Mustanga wzrok... Nie, nie ten sam...Meksykański ślub... Gdzie rozwód brać?Madonno! Więcej modlitw znamNiż barman, który zawsze wie, co lać.Jak ocalić te kwiatyWiędnące jak my?Z rozbitego wazonuWylały się łzy.Jak nie myśleć, gdy palcePrzytrzasnąć w drzwiach chcę,Ze wszystko już...Raz już zdarzyło się!Obietnic smak i kłamstwa moc.Pocałunek nie rozumie słów.Przebaczmy sobie każdą noc W pościel włóż kamień i do niego mów.Twoje listy w płomieniachBlask miały i żar.Czas to ból niespełnienia,Niepamięć to dar.Nie ma drogi, jest mapa,A dławi mnie kurz.Zapałki trzask...Kabaret spłonął już.Brzęczenie much. Brzęczenie szkła.W Portugalii fado nuci ktoś.Zapomnisz o tym, tak jak ja...To ta część ciebie, której masz już dość.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kazik: Cz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kazik: Cz

Skomentuj tekst

Kazik: Cz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • część której masz już dość

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cz - Kazik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cz - Kazik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kazik.