Kazik: Cz

Tekst piosenki

Brak wideo

Kazik

Teksty: 183 Tłumaczenia: 1 Wideo: 25

Tekst piosenki

Kazik: Cz

Powoli tańcz. Przyjazny gestNiech złagodzi w nas niszczącą złość.Dlaczego ona wciąż tu jest?To ta część ciebie, której masz już dość.Mustanga wzrok... Nie, nie ten sam...Meksykański ślub... Gdzie rozwód brać?Madonno! Więcej modlitw znamNiż barman, który zawsze wie, co lać.Jak ocalić te kwiatyWiędnące jak my?Z rozbitego wazonuWylały się łzy.Jak nie myśleć, gdy palcePrzytrzasnąć w drzwiach chcę,Ze wszystko już...Raz już zdarzyło się!Obietnic smak i kłamstwa moc.Pocałunek nie rozumie słów.Przebaczmy sobie każdą noc W pościel włóż kamień i do niego mów.Twoje listy w płomieniachBlask miały i żar.Czas to ból niespełnienia,Niepamięć to dar.Nie ma drogi, jest mapa,A dławi mnie kurz.Zapałki trzask...Kabaret spłonął już.Brzęczenie much. Brzęczenie szkła.W Portugalii fado nuci ktoś.Zapomnisz o tym, tak jak ja...To ta część ciebie, której masz już dość.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kazik: Cz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kazik: Cz

Skomentuj tekst

Kazik: Cz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Ej stop! Alicja Szemplińska
  „TO miał być dobry rok Na wielką wodę skok Przez palce uciekł, choć Ja miałam być już daleko stad Z głośnika mówi ktoś Kolejny odwołany lot Podręczny bagaż trosk Wystarczy już, zostawię go Co”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Bezsensownie (feat. Przyłu) Zalia
  „Już siły brak przez palce leci czas natrętny zimny żal do ciebie zbyt dużo barw a w sercu czaka pan i pełno dobrych gwiazd jaśnieje Podnoszę wzrok Bo po co zwlekać Dawno zamknęłam tamten eta”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • część której masz już dość

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cz - Kazik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cz - Kazik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kazik.