Kazik - Gdybym wiedzia tekst piosenki - Teksciory.pl

Kazik: Gdybym wiedzia

Tekst piosenki

Brak wideo

Kazik

Teksty: 183 Tłumaczenia: 1 Wideo: 25

Tekst piosenki

Kazik: Gdybym wiedzia

Co u Ciebie nowego? - tyle lat cię nie widziałem ...Kiedy to ostatni raz? - nawet nie zapamiętałem ... Dokąd jechał ten pociąg, którym jechać miałeś? Wsiadłeś wtedy w ogóle? Czy na peronie stałeś? Jakie słowa i myśli były z nami w tej chwili? O czym żeśmy gadali i w co żeśmy wierzyli? Wszystko mi się miesza obraz, obraz przykrywa ... Weź mi proszę przypomnij .... Właściwie jak się nazywasz .... Coś raz miałem i nie mam Z resztą trudno to powiedzieć ... Co to było - lecz chyba było warto to mieć? ... Wtedy życie było mocne, [?] też niczego sobie Nie sądziłem że cię spotkam jeszcze kiedyś, bowiem Na rozstaju każdy jeden wtedy poszedł w swoją stronę Drogami, które bardziej o siebie oddalone Opowiadaj szybko - niewiele czasu mam mój kolego ... Naprawdę tyle lat - co u ciebie nowego ? .... Kiedy zrozumiałem jak ważny jest każdy dzień Okazało się że już coraz dłuższy rzucam cień Kiedy zrozumiałem jak ważny jest każdy krok Zobaczyłem siebie gdy ledwie zaczął się film Gdy odgarnąć mogłem wreszcie co ważne tutaj jest Mocniej serce mi zabiło coś się otworzyło Świat odmienny się stał inny wymiar już miał Gdybym umiał cofnąć ... Kiedy nauczyłem się jak te torby swe nieść Zrozumiałem że tak nie ma aby obie prawdy mieć Tylko tyle i aż tyle nauczyłem się tu Życie dając jednocześnie też odbiera każdemu Kiedy zrozumiałem jak ważny jest każdy dzień Coraz dłuższy za mną cień z każdym dniem dłuższy cień Kiedy zrozumiałem jak ważny jest każdy dzień Gdybym wiedział to co wiem Gdybym wiedział to co wiem Gdybym wiedział to co wiem Gdybym wiedział to co wiem Gdybym wiedział to co wiem Gdybym wiedział to co wiem
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kazik: Gdybym wiedzia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kazik: Gdybym wiedzia

 

Skomentuj tekst

Kazik: Gdybym wiedzia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Zrób coś dla mnie CamaSutra
  „Jakbym mogłą to wszystko dam Chociaż sama niewiele mam Tyle razy spełniałam sny Twoje sny Zawsze ty Teraz pora na ciebie jest Abym mogła Uwierzyć też Że po pierwsze: to jestem ja Zawsze ja”
 • Lo Vas A Olvidar Billie Eilish, ROSALiA
  „Dime si me echas de menos aun Dime si no me perdonas aun Que haras con tode este veneno nada bueno Dime si me echas de menos aun Lo vas a olvidar? Lo vas a olvidar? Can you let it go? Can y”
 • Wrong Party (ft. Scottibrains) Brodka
  „My mind goes by Fill with dreams of endless night There’s no surprise I lose myself in moonlight shine -- Brodka powraca z nowym singlem 'Wrong Party' w międzynarodowym towarzystwie!!! Utwór ”
 • RUSKACZ 2 Ronnie Ferrari
  „Dzień dobry już jestem Już jestem razem z wami Weźcie butelki w dłoń Machamy zapalniczkami I wszyscy ręce w górę, wysoko, aż do nieba Ściągamy dużą chmurę, bo tego nam potrzeba Przez te wszys”
 • Morsochlanie QBIK
  „halo, nie mogę teraz rozmawiać, bo morsuje przecież to ty do mnie dzwonisz na razie morsuje cały dzień morsuję cały rok wódka rozgrzewa mnie kiedy nadchodzi noc mój ziomek to jest mors wali t”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Kiedy zrozumiałem jak ważny jest każdy dzień Okazało się, że już coraz dłuższy rzucam cień
 • " obraz obraz przykrywa weź mi proszę przypomnij właściwie jak się nazywasz"
 • obraz obraz przykrywa weź mi przypomnij jak się nazywasz
 • Kiedy zrozumiałem jak ważny jest każdy dzień ...Coraz dłuższy za mną cień, z każdym dniem dłuższy cień. Kiedy zrozumiałem jak wa

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdybym wiedzia - Kazik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdybym wiedzia - Kazik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kazik.