Kazik - Nie ma towaru w mie tekst piosenki - Teksciory.pl

Kazik: Nie ma towaru w mie

Tekst piosenki

Brak wideo

Kazik

Teksty: 183 Tłumaczenia: 1 Wideo: 25

Tekst piosenki

Kazik: Nie ma towaru w mie

Chodzę i szukam, szukam i chodzę Szperam w szafach, patrzę po podłodze Idę do Andrzeja, czy coś się zmieniło w wreszcie? Makabra! Chcecie wierzcie lub nie wierzcie Nie ma towaru w mieście Jedni mówią, że jest to efekt wojny Poci mi się kark, jestem wielce niespokojny Inni znów mówią, iż to jest efekt ceny podbijania Wszędzie wydzwaniam, węszę po mieście Nie ma towaru w mieście Starzy handlarze sprzedają ludziom jakieś gówno Ci biorą to świadomi, że są waleni równo Jak chcecie to bierzcie, jak chcecie to nie bierzcie Paranoja! Nie ma towaru w mieście Kto się przyzwyczaił temu trudno jest się odzwyczaić Psie krwie bez sumienia ludzi samych sobie tak zostawić Coraz to fałszywy alarm ktoś widział więc się śpieszcie Wałach! Nie ma towaru w mieście Słońce zachodzi, kolejna noc nadchodzi Idę spać, a to, do kurwy nędzy, nie o to przecież chodzi Telefon dzwoni koniec męczarni nareszcie Biegnę, dzwoni ktoś inny, chcecie wierzcie lub nie wierzcie Nie ma towaru w mieście
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kazik: Nie ma towaru w mie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kazik: Nie ma towaru w mie

 

Skomentuj tekst

Kazik: Nie ma towaru w mie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • Nie pamiętasz nas Verba
  „wracam do miejsc w które chodziłem z tobą kiedyś to był przecież cały mój świat i chociaż nie chce mam to za sobą bo ty nie pamiętasz nas bo ty nie chcesz pamiętać nas wracam do miejsc w któr”
 • Tango Sarsa / Swiernalis
  „choć wiesz ze nie umiem tańczyć to ciągniesz mnie tam co wieczór i kiedy malujesz oczu kontur ściska mnie w środku odmierzam kroki na parkiet idę jak skazaniec - ciężko krawatem związuję stryc”
 • spal moją bluzę doli
  „Wydzwaniam wtykę - za chwilę tu będzie Ziom kruszy kamień, co nie na receptę Dawki za duże, a wlatuje więcej To będzie cud, jak nie jebnie mi serce Jebać te kur* , nie wierzyła we mnie Spal moj”
 • Ktoś się gapi (Feat. Kabe, Kaz Bałagane) Rest (Dixon37)
  „jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się gapi ktoś się gapi jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nie ma towaru w mieście tekst
 • nie ma towaru w mieście

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie ma towaru w mie - Kazik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie ma towaru w mie - Kazik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kazik.