Kazik: Pie

Tekst piosenki

Brak wideo

Kazik

Teksty: 183 Tłumaczenia: 1 Wideo: 25

Tekst piosenki

Kazik: Pie

John miał już wąsik, a Jim jeszcze nie,A Georgie był podoficerem -Armia nie pyta: Kto bój przeżyć chce?W końcu ludzkie życie jest dla armii celem!Gdzie jest kwateraDla kanoniera?Marszruta: Cap - nord west.Brnie artyleria w deszcz,Targa nią śmierci dreszcz,Więc gdy się zdarzy chłopcomNapotkać rasę obcą,Armatnie mięso zmienią w krwisty befsztyk, tak jest!John się załamał i whisky wciąż chlał,Jim dostał febry, czy malarii,Lecz sierżant Georgie, choć także się bał,Zaklął: Kurwa! Nie zmarnują całej armii?!Gdzie jest kwateraDla kanoniera?Marszruta: Cap - nord west.Brnie artyleria w deszcz,Targa nią śmierci dreszcz,Więc gdy się zdarzy chłopcomRasę napotkać obcą,Armatnie mięso zmienią w krwisty befsztyk, tak jest!John dostał kulkę, a Jimmy aż trzy,A Georgie przepadł gdzieś bez śladu.Czy to szaleństwo, czy może zew krwi,Że do wszystkich armii świata wciąż trwa nabór?!Że do wszystkich armii świata wciąż trwa nabór?!Gdzie jest kwateraDla kanoniera?Marszruta: Cap - nord west.Brnie artyleria w deszcz,Targa nią śmierci dreszcz,Więc gdy się zdarzy chłopcomNapotkać rasę obcą,Armatnie mięso zmienią w krwisty befsztyk, tak jest!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kazik: Pie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kazik: Pie

Skomentuj tekst

Kazik: Pie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pie - Kazik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pie - Kazik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kazik.