Kazik: Sta

Tekst piosenki

Brak wideo

Kazik

Teksty: 183 Tłumaczenia: 1 Wideo: 25

Tekst piosenki

Kazik: Sta

Stałem się sprawcą zgonu taty z powodu mej dumy z brata...Gdy chodziłem do przedszkola, brat chodził na wagaryMieli we trzech salę, mieli piece stareIdąc z mamą co rano przez Nowy ŚwiatMówiła: "Pamiętaj, nie bądź jak brat""A czemu?" się pytałem, mało rozumiałem"Nie pytaj się czemu" ona powtarzałaTylko tyle, mało mnie to obchodziłoAle nudno było w domu, kiedy brata nie byłoPoszedłem do szkoły, on powtarzał jedną klasęW kolejnej, była chyba z internatemDyrektor mnie zobaczył, złożył ręce w nieboZawył: "Nie, to młodszy brat tamtego"Patrzyli na mnie źle, to się starałemCałą szkołę, dość dobre oceny miałemKoniec ósmej klasy. Brat mówił, co czujeTo znaczy, że nauka już go nie interesujeTeraz z dumą patrzę na twarzeTeraz z dumą patrzę na twarzeTeraz z dumą patrzę na twarzeCo słuchają, gdy mój brat gra na gitarzeTeraz z dumą patrzę na twarzeTeraz z dumą patrzę na twarzeTeraz z dumą patrzę na twarzeCo słuchają, gdy mój brat gra na gitarzeKiedyś wziął mnie za ramię i na bok wziąłPamiętam, pił piwo i łyka mi dał"Nigdy ci nie mówiłem, byłeś bardzo małyRób co chcesz robić, nie inaczej, stary"Tu pokazał mi gitarę, była w futeraleW domu tata zapytał: "Gdzieś był z tym cymbałem?"Potem przez godzinę klarował, że trzebaZdobyć w życiu coś - i on wie, czego mi trzebaZnów minął czas. Brat poszedł do więzieniaOjciec (...) : "To szczyt pohańbieniaŻeby zabił kogo, albo ukradł jakie rzeczyZa odmowę służby, tego nie wytłumaczyBrat odsiedział wyrok, wyszedł na wiosnęRodzice krzyczeli, by w domu nie śmiał zostać"Zrozumiałem wszystko" powiedział mi, gdy w parkuSiedzieliśmy, bo w domu nie chciał słuchać awanturTeraz patrzę z dumą na twarzeTeraz patrzę z dumą na twarzeTeraz z dumą patrzę na twarzeCo słuchają, gdy mój brat gra na gitarzeTeraz z dumą patrzę na twarzeTeraz z dumą patrzę na twarzeTeraz z dumą patrzę na twarzeCo słuchają, gdy mój brat gra na gitarzeTata radził mi na studia iść oficerskie"Ksiądz czy wojskowy, rodzina dumna wielceNie chcę, byś był klerykałemAle z mamą dumni będziem jak będziesz generałem""Ale tato ja nie chcę, chcę wybrać sam""Sam to se możesz, wstydu nie zrób nam"Uznali w końcu - politechnika być możeA raczej kazali - "Studiuj w imię Boże"Minęły moje studia, tata siedzi w podkoszulkuPatrzy i pyta: "Co chcesz robić w życiu synu?""Nie wiem. Zawsze was słuchałemI poniekąd swego zdania nigdy nie miałemWłaściwie to chcę grać na saksofonie"Tacie pęka serce, obiad na dywanie"Mamo, tata sztywnieje!". Stoję cały w strachuPatrzę na nią, ona na mnie - myślimy o bratuTeraz z dumą patrzę na twarzeTeraz z dumą patrzę na twarzeTeraz z dumą patrzę na twarzeCo słuchają, gdy mój brat gra na gitarzeTeraz z dumą patrzę na twarzeTeraz z dumą patrzę na twarzeTeraz z dumą patrzę na twarzeCo słuchają, gdy mój brat gra na gitarze, hej
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kazik: Sta

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kazik: Sta

Skomentuj tekst

Kazik: Sta

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ale tato ja chciałbym sam sam to se możesz

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sta - Kazik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sta - Kazik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kazik.