Kazik: Tak si

Tekst piosenki

Brak wideo

Kazik

Teksty: 183 Tłumaczenia: 1 Wideo: 25

Tekst piosenki

Kazik: Tak si

This one is dedicated to Adam BielakMały polityk, brudny politykJego ambicje nie zawsze skryteMarzy po cichu o małej wojnieTak się robi historię!Wielki polityk, sławny politykI jego czyny chwałą okryteCzyni pospołu już większą wojnęTak się robi historię!Cztery miliardy, armie przeciwneStoją naprzeciw, przygotowaneKażdy się boi brać udział w wojnieTak się robi historię!Dobrzy żołnierze biją żołnierzy złychTym to się zawsze należyZwycięzców cesarz nagrodzi hojnieTak się robi historię!Tak się robi historię!Tak się robi historię!Tak się robi historię!Tak się robi historię!Tak się robi historię!Tak się robi historię!Tak się robi historię!Tak się robi historię!Na dworach trony we krwi skąpaneKról żył wieczorem, umarł nad ranemPuchar jest pełen cały truciznyWszystko dla dobra ojczyzny!Nowy obszary dla naszej wiaryPrzeto przed siebie, w rękach sztandaryZwycięzców cesarz nagrodzi hojnieTak się robi historię!Triumf na gruzach miast pokonanychPętle na szyjach jeńców pognanychPłoną ołtarze w imię ChrystusaPana JezusaPierścienie złote ozdobią palceDwór na kolanach korzy się wielceW imię dynastii zacznijmy wojnęTak się robi historię!Tak się robi historię!Tak się robi historię!Tak się robi historię!Tak się robi historię!Tak się robi historię!Tak się robi historię!Tak się robi historię!Tak się robi historię!Rusza duchowny ze złotym krzyżemGłodny triumfu nad półksiężycemPrawa i lewa ręka SzatanaJest nierozpoznanaModły na placach, modły w katedrachModły w meczetach i parlamentachPotem ruszajmy na naszą wojnęTak się robi historię!Uczty zwycięzców pod namiotamiNa kościach wrogów już pokonanychZdobądź dla siebie łupy na wojnieTak się robi historię!Bałwany wzrokiem wskazują drogęZrozum, to tak się robi historięZwycięzców Bóg nagrodzi rajemTak więc zwalczmy się nawzajemTak się robi historię!Tak się robi historię!Tak się robi historię!Tak się robi historię!Tak się robi historię!Tak się robi historię!Tak się robi historię!Tak się robi historię!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kazik: Tak si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kazik: Tak si

Skomentuj tekst

Kazik: Tak si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tak si - Kazik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tak si - Kazik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kazik.