Kazik: Piosenka trepa

Tekst piosenki

Brak wideo

Kazik

Teksty: 183 Tłumaczenia: 1 Wideo: 25

Tekst piosenki

Kazik: Piosenka trepa

Gdy byłem małym chłopcem, to chciałem być żołnierzem I trzydzieści lat minęło, a ja dalej w to wierzę Serdeczne życzenia na święto narodzenia Boga Słońca, Saturna, na ile dziś wyceniasz? Lubię poranki gdy bramy otwierają Idzie do zmielenia tłum całą zgrają W swoje ręce ich wezmę i w kolegów ręce wezmę Wypuszczę za dwa lata wymiętego jak szmata O, długa szkoła, nauka niewesoła Tu krótka nauka, zabawy kupa Brązowe buty dla całej grupy Wojsko czeka, wzywa z daleka A ty oddaj krajowi co mu się należy Szósta rano, stado zrywa się z barłogów Ja na tym terenie, wicie, drugi po Bogu Moja żona uciekła dawno z jednym porucznikiem A ty czołgaj się, czołgaj, pokażę ci żeś nikim A w sobotę w restauracji z przyjaznymi kolegami Gdy się tydzień tyra, w końcu trzeba się zabawić I kapitan, podporucznik, i chorąży ci to powie: - Zatem koledzy na zdrowie O, długa szkoła, nauka niewesoła Tu krótka nauka, zabawy kupa Brązowe buty dla całej grupy Wojsko czeka, wzywa z daleka A ty oddaj krajowi co mu się należy Deszcz już pada dwa tygodnie, nie ma czasu na rozmowy Teraz ganiam was w błocie, kto nie umarł ten zdrowy Ale dłuży się czekanie na coś od tygodni Lecz od czego jest wódka i spirytus na wartowni Tutaj miasto małe, w nim spędzam życie całe I jak patrzę przez palce na to wszystko czasami I nie chcę wam nic mówić, no bo zobaczycie sami Będzie bicie pasami, fala rządzi kotami O, długa szkoła, nauka niewesoła Tu krótka nauka, a zabawy kupa Brązowe buty dla całej grupy Wojsko czeka, wzywa z daleka A ty oddaj krajowi co mu się należy A ty oddaj krajowi co mu się należy A ty oddaj krajowi co mu się należy Pamiętniki ubogiej młodzieży A ty oddaj krajowi co mu się należy Pamiętniki ubogiej młodzieży A ty oddaj krajowi co mu się należy Pamiętniki ubogiej młodzieży A ty oddaj krajowi co mu się należy Pamiętniki ubogiej młodzieży
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kazik: Piosenka trepa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kazik: Piosenka trepa

Skomentuj tekst

Kazik: Piosenka trepa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kazik piosenka trepa tekst
 • piosenka trepa tekst
 • deszcz juz pada dwa tygodnie kazik
 • tu dluga szkola nauka nie wesola
 • a ty oddaj krajowi co mu się nalezy

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Piosenka trepa - Kazik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Piosenka trepa - Kazik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kazik.