Kolędy - Paweł Piotrowski: Wśród nocnej ciszy (12 zwrotek)

Tekst piosenki

Kolędy - Paweł Piotrowski

Teksty: 55 Tłumaczenia: 0 Wideo: 55
Profil artysty

Tekst piosenki

Kolędy - Paweł Piotrowski: Wśród nocnej ciszy (12 zwrotek)

1. Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi: Wstańcie Pasterze, Bóg się wam rodzi. Czem prędzej się wybierajcie, do Betlejem pospieszajcie, przywitać Pana.
2. Poszli znaleźli Dzieciątko w żłobie, z wszystkimi znaki danymi sobie. Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali, z wielkiej radości:
3. Ach, witaj Zbawco z dawna żądany! Tyle tysięcy lat wyglądany! Na Ciebie króle, prorocy, czekali, a Tyś tej nocy nam się objawił.
4. I my czekamy na Ciebie, Pana, a skoro przyjdziesz na głos kapłana, padniemy na twarz przed Tobą, wierząc, żeś jest pod osłoną chleba i wina.
Na Gloria.
5. Pienia aniołów brzmią pod niebiosy, śpiewajmy z nimi wspólnymi głosy: „Chwała Bogu w wysokości, a ludziom na tej niskości, pokój niech będzie”.
Na Credo.
6. Wierzę w jednego Boga na niebie, Ojca co świat ten stworzył dla siebie, i w Jezusa, Syna Jego, za sprawą Ducha świętego, dziś zrodzonego.
7. Pełne są nieba, Boże Twej chwały, pełna jest ziemia, pełen świat cały. Niechaj wszystko się zdumiewa, niechaj wszystko „święty” śpiewa, Bogu naszemu.
Po Podniesieniu.
8. Zawitaj, Jezu, dziś narodzony, a w Sakramencie tym utajony. Padamy na twarz przed Tobą, wierząc żeś jest pod osłoną chleba i wina.
9. Błogosławiony! coś dla nas przyszedł, z czystych wnętrzności panieńskich wyszedł! Tobie śpiewamy Hosanna, którego zrodziła Panna, Nienaruszona.
Na Agnus Dei.
10. Baranku Boży, co ludzkie winy, przyszedłeś gładzić Boże jedyny, i zaraz od narodzenia, rozpoczynasz swe cierpienia, przepuść nam Panie!
11. Baranku Boży! co świata długi, przyjąłeś na się w postaci sługi, i wypłacasz nadobficie, poświęcając za nas życie, przepuść nam, Panie!
12. Baranku Boży!
Autor tekstu: Nieznany
Data dodania: 2022-11-01
Tekst dodał: Gekoon

Tłumaczenie piosenki

Kolędy - Paweł Piotrowski: Wśród nocnej ciszy (12 zwrotek)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kolędy - Paweł Piotrowski: Wśród nocnej ciszy (12 zwrotek)

Skomentuj tekst

Kolędy - Paweł Piotrowski: Wśród nocnej ciszy (12 zwrotek)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wśród nocnej ciszy (12 zwrotek) - Kolędy - Paweł Piotrowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wśród nocnej ciszy (12 zwrotek) - Kolędy - Paweł Piotrowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kolędy - Paweł Piotrowski.