Kombi: Skarby

Tekst piosenki

Brak wideo

Kombi

Teksty: 70 Tłumaczenia: 2 Wideo: 14

Tekst piosenki

Kombi: Skarby

Ospali, praca nie pozwala pospać, Eliminowani, los nie równo rozdał, Niektórzy nie są zdolni by wziąć duży rozmach, Niektórzy nie chcą wiedzieć, Zamiast siedzieć stanąć można Gdy zbudzi was dźwięk potłuczonego szkła, Mamy coś, czego nie zabiorą nam. Gdy wzrok przesłoni, gęsta mgła, Mamy swoje skarby, mamy coś czego nie zabiorą nam Niektórzy stworzeni po to by żyć w ogonie, Pogoda dla bogaczy, nie jest twoim stronie Gdy mgła przesłania oczy, i bywa chłodno Zamarzną dłonie, nie zamarznie godność 2x: Gdy zbudzi was dźwięk potłuczonego szkła, Mamy coś, czego nie zabiorą nam. Gdy wzrok przesłoni, gęsta mgła, Mamy swoje skarby, mamy coś czego nie zabiorą nam 2x: Gdy zbudzi was dźwięk potłuczonego szkła, Mamy coś, czego nie zabiorą nam. Gdy wzrok przesłoni, gęsta mgła, Mamy swoje skarby, mamy coś czego nie zabiorą nam
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kombi: Skarby

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Kombi: Skarby

Skomentuj tekst

Kombi: Skarby

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Samoloty (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka Dawid Podsiadło
    „Czy coś mnie chwyci tak jak wcześniej? Chodzę tyłem jakiś dłuższy czas Mniej mi w oczy wieje wiatr Kto złapie mnie za drżącą rękę? Jestem tu na krótką chwilę jak Bluza metr czterdzieści dwa ”
  • Toksyny (Słoń & The Returners) Słoń
    „Jebać tych skrajnie z lewej i jebać tych skrajnie z prawej Wykurwiaj jak jesteś zjebem, co myśli że ma monopol na prawdę Nie chce żyć z butem na gardle, pierdole wasz mentalny karcer Po jednej komu”
  • Wonderful Monika Kociołek
    „You keep trying he's so wonderful If you lie and let it go, if you want my soul Second to come dare us to stay And one day I'mma stay The others just played I was stuck in their days Please do”
  • Miodożer Genzie
    „Kiedy wokół wielki lwy Ja muszę być jak miodożer Pokazuję kły i napieram jak buldożer Nic ci nie pomoże Nic ci nie pomoże Wielkie lwy, ich wielkie kły Nie są straszne mi Nie są straszne mi W”
  • Suma wszystkich strachów Małpa
    „Małpa prezentuje utwór "Suma wszystkich strachów". Kiedy byłem małym chłopcem w kółko powtarzali mi Że gdy dorosnę to nie będę mógł uronić łzy Że mam emocje kryć tak by ich nie zobaczył nikt Dzi”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • gdy zbudzi nas dźwięk potłuczonego szkła kombi
  • kombi skarby
  • kombi potłuczonego szkła
  • mamy cos czego nie zabiora nam
  • potluczone szklo kombi

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Skarby - Kombi, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Skarby - Kombi. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kombi.