Krzysztof Krawczyk: C'est la vie

Tekst piosenki

Brak wideo

Krzysztof Krawczyk

Teksty: 85 Tłumaczenia: 0 Wideo: 27

Tekst piosenki

Krzysztof Krawczyk: C'est la vie

Zanim ją spotkałem, było tak,Życie, to był dla mnie długi film,Znak mój, to był wolny ptak,A przesłaniem - "c'est la vie".Był to raczej serial barwnych scen,Miejsce akcji różne, tu i tam,Gwiazdy wciąż zmieniały się,A scenariusz był ten sam. Wiem, w co jest gra i finał znam, Wiem, tak czy owak dalej gram, Wiem, lecz coś w duszy mojej tkwi, I mi cały czas nuci: "c'est la vie".Wreszcie przyszła ona, żadne z bóstw,Miała być na planie kilka chwil,Ale miała inny gust,I nie leżał jej ten film.Nigdy nie myślałem o tym że,Zrobię w scenariuszu taki wtręt,Tam gdzie miało być "adieu",Pomysł mam na "happy end". Wiem kto dopisze finał nam, Wiem i z fantazją dalej gram. Wiem lecz coś w duszy mojej tkwi, I mi cały czas nuci c'est la vie. / modulacja + wokaliza / Wiem lecz coś w duszy mojej tkwi, I mi cały czas nuci c'est la vie. Wiem w co jest gra i finał znam, Wiem, tak czy owak daleh gram, Wiem lecz coś w duszy mojej tkwi, I mi cały czas nuci c'est la vie.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Krzysztof Krawczyk: C'est la vie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Krzysztof Krawczyk: C'est la vie

Skomentuj tekst

Krzysztof Krawczyk: C'est la vie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Easy On Me Adele
  „There ain't no gold in this river That I've been washing my hands in forever I know there is hope in these waters But I can't bring myself to swim When I am drowning in this silence Baby, let me ”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • utwor.selavi.krawczyk.slowa.akordy
 • krzysztof krawczyk-zanim ja spotkalem
 • c'est la vie tłumaczenie
 • krzysztof krawczyk zanim ją spotkałem
 • se la vie tłumaczenie

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki C'est la vie - Krzysztof Krawczyk, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu C'est la vie - Krzysztof Krawczyk. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krzysztof Krawczyk.