Krzysztof Krawczyk: Co za noc

Tekst piosenki

Brak wideo

Krzysztof Krawczyk

Teksty: 89 Tłumaczenia: 0 Wideo: 31

Tekst piosenki

Krzysztof Krawczyk: Co za noc

To taka noc, uu! pełna ciepła, kiedy mówisz: nasza noc! A światło gwiazd och tak, neci blaskiem, kiedy mowisz: co za noc! Kochaj mnie tak, jak ja tej nocy blask. Uu! nasza noc jest, gwiazdy, ty i noc. Ooo! pocaluj mnie, ooo kazda chwila, to wiecznosc, caluj wiec. To jest nasz swiat, wtedy jestes soba, gdy calujesz znow mnie. Och! to byly twe sny, jest noc by spelnic Najskrytsze sny, by ich poznac tresc. Milosc twoja jest jak noc, tak goraca, i taka czula i troche spiaca. Ooo! to jedna noc. Pytasz, czy ich bedzie wiecej? Bo to jest noc, Ktora to nie raz jeszcze czasami przydarzy sie, Bo ty kochasz mnie tak, jak te noc, jak te noc dzis i zawsze. Uuu! mowisz "kiss", ooo! such a night. Ach co za noc, uuu! pelna ciepla, kiedy mowisz: nasza noc! Twych oczu blask w mroku nocy znaczy nam swietlisty szlak, Bo ty kochasz mnie tak, jak te noc, jak te noc tak goraca. Dzis, jutro i zawsze, ach! kochaj mnie zawsze. Ooo! to nasza noc. Pytasz, czy ich bedzie wiecej? Bo to jest noc, Ktora to moze nie raz zdarzyc sie. Milosc twoja jest jak noc, tak goraca, i taka czula i troche spiaca. Ooo! pocaluj mnie, och! ta kazda chwila, to wiecznosc, caluj wiec. Kochaj mnie tak, jak tej nocy blask. To jest noc, noc, noc, piekna noc, noc, noc. Przegnac sen, sen sen, kochac sie po swit. Ty i ja i noc jest spelnieniem, gdy kochasz mnie, jak ja. uuu, aaa, uuu, aaa, uuu, aaa, aaa, aaa, such a night.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Krzysztof Krawczyk: Co za noc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Krzysztof Krawczyk: Co za noc

Skomentuj tekst

Krzysztof Krawczyk: Co za noc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • krzysztof krawczyk nie kazda noc dawala sen
 • tekst piosenki śpiące samochody krawczyk
 • ach co za noc tekst
 • twoja miłość jest jak noc krawczyk
 • tekst noc jest

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Co za noc - Krzysztof Krawczyk, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Co za noc - Krzysztof Krawczyk. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krzysztof Krawczyk.