Krzysztof Krawczyk: Co za noc

Tekst piosenki

Brak wideo

Krzysztof Krawczyk

Teksty: 85 Tłumaczenia: 0 Wideo: 27

Tekst piosenki

Krzysztof Krawczyk: Co za noc

To taka noc, uu! pełna ciepła, kiedy mówisz: nasza noc! A światło gwiazd och tak, neci blaskiem, kiedy mowisz: co za noc! Kochaj mnie tak, jak ja tej nocy blask. Uu! nasza noc jest, gwiazdy, ty i noc. Ooo! pocaluj mnie, ooo kazda chwila, to wiecznosc, caluj wiec. To jest nasz swiat, wtedy jestes soba, gdy calujesz znow mnie. Och! to byly twe sny, jest noc by spelnic Najskrytsze sny, by ich poznac tresc. Milosc twoja jest jak noc, tak goraca, i taka czula i troche spiaca. Ooo! to jedna noc. Pytasz, czy ich bedzie wiecej? Bo to jest noc, Ktora to nie raz jeszcze czasami przydarzy sie, Bo ty kochasz mnie tak, jak te noc, jak te noc dzis i zawsze. Uuu! mowisz "kiss", ooo! such a night. Ach co za noc, uuu! pelna ciepla, kiedy mowisz: nasza noc! Twych oczu blask w mroku nocy znaczy nam swietlisty szlak, Bo ty kochasz mnie tak, jak te noc, jak te noc tak goraca. Dzis, jutro i zawsze, ach! kochaj mnie zawsze. Ooo! to nasza noc. Pytasz, czy ich bedzie wiecej? Bo to jest noc, Ktora to moze nie raz zdarzyc sie. Milosc twoja jest jak noc, tak goraca, i taka czula i troche spiaca. Ooo! pocaluj mnie, och! ta kazda chwila, to wiecznosc, caluj wiec. Kochaj mnie tak, jak tej nocy blask. To jest noc, noc, noc, piekna noc, noc, noc. Przegnac sen, sen sen, kochac sie po swit. Ty i ja i noc jest spelnieniem, gdy kochasz mnie, jak ja. uuu, aaa, uuu, aaa, uuu, aaa, aaa, aaa, such a night.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Krzysztof Krawczyk: Co za noc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Krzysztof Krawczyk: Co za noc

Skomentuj tekst

Krzysztof Krawczyk: Co za noc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Easy On Me Adele
  „There ain't no gold in this river That I've been washing my hands in forever I know there is hope in these waters But I can't bring myself to swim When I am drowning in this silence Baby, let me ”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • krzysztof krawczyk nie kazda noc dawala sen
 • tekst piosenki śpiące samochody krawczyk
 • ach co za noc tekst
 • twoja miłość jest jak noc krawczyk
 • tekst noc jest

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Co za noc - Krzysztof Krawczyk, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Co za noc - Krzysztof Krawczyk. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krzysztof Krawczyk.