Krzysztof Krawczyk: Gdyby

Tekst piosenki

Brak wideo

Krzysztof Krawczyk

Teksty: 86 Tłumaczenia: 0 Wideo: 28

Tekst piosenki

Krzysztof Krawczyk: Gdyby

Dziś morze ma kolor Twoich łezŁez których już nigdy nie osuszęA jego wody rozstępują się jak przed JezusemDziś niebo szykuje się na deszczDeszcz, który znów zapowiada burzeA woda w wino sama zmienia się jak przed JezusemJest ból, który duszę od ciała oddzielaDuszę, którą Ty sama na krzyżu rozpięłaśOd ciała, którego nigdy nie chciałaśGdybyś była moja, gdybyś moja byłaTylko moja, gdybyś była mojaGdybyś byłą moja, gdybyś moja byłagdybyś była mojaJa tak niewiele chcęPanie Twój jeden gestMiłość chlebem jestBoże przebacz mi, przebacz miMiłość to mój chlebGdybyś była moja,gdybyś moja byłaTylko moja, gdybyś była mojaGdybyś byłą moja, gdybyś moja była Gdybyś była mojaDziś morze ma kolor Twoich łezŁez, których już nigdy nie osuszęA jego wody rozstępują się jak przed JezusemJest ból, który duszę od ciała oddzielaDuszę, którą Ty sama na krzyżu rozpięłaśOd ciała, którego nigdy nie chciałaśGdybyś była moja,gdybyś moja byłaTylko moja, gdybyś była mojaGdybyś byłą moja, gdybyś moja była Gdybyś była moja
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Krzysztof Krawczyk: Gdyby

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Krzysztof Krawczyk: Gdyby

Skomentuj tekst

Krzysztof Krawczyk: Gdyby

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenki krawczyka o wodzie
 • krawczyk gdyby tak dzis tekst
 • Krzysztof krawczyk gdyby

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdyby - Krzysztof Krawczyk, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdyby - Krzysztof Krawczyk. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krzysztof Krawczyk.