Krzysztof Krawczyk: Pokochaj moje marzenia

Tekst piosenki

Brak wideo

Krzysztof Krawczyk

Teksty: 86 Tłumaczenia: 0 Wideo: 28

Tekst piosenki

Krzysztof Krawczyk: Pokochaj moje marzenia

Gdy budzi mnie życie ze snu, gdy wtapiam się w opary bzdur,Gdy ktoś ma wciąż mi coś za złe, uśmiecham się.Gdy jestem już dziś nie ten sam, gdy siebie czasem dosyć już mam,Gdy w deszczu pod górę, pod wiatr, swe życie pcham.Na przekór złym myślom i snom, bez obaw co w każdym gdzieś są,To jedno na pewno dziś wiem, że lubisz mnie, choć trochę.Pokochaj moje marzenia,zielone tak, jak trawy z moich rodzinnych stron,Pokochaj moje marzenia,pachnące zbożem z którego kiedyś będzie chleb.Gdy miasto nas ciągle gdzieś gna, gdy hałas ogarnia jak mgła,Gdy trudno odnależc się nam, radę ci dam:Pokochaj moje marzenia,zielone tak, jak trawy z moich rodzinnych stron,Pokochaj moje marzenia,pachnące zbożem z którego kiedyś będzie chleb.Pokochaj moje marzenia, zielone tak, jak trawy z moich rodzinnych stron,Pokochaj moje marzenia, pachnące zbożem z którego kiedyś będzie chleb. Pokochaj moje marzenia, pachnące zbożem z którego kiedyś będzie chleb.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Krzysztof Krawczyk: Pokochaj moje marzenia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Krzysztof Krawczyk: Pokochaj moje marzenia

Skomentuj tekst

Krzysztof Krawczyk: Pokochaj moje marzenia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • mój sen moje marzenie tekst
 • pokochaj swoje marzenia
 • pokochaj moje marzenia tekst
 • piosenka czy ci dałem marzenia
 • pokochaj moje marzenia

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pokochaj moje marzenia - Krzysztof Krawczyk, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pokochaj moje marzenia - Krzysztof Krawczyk. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krzysztof Krawczyk.