Krzysztof Krawczyk: Szybki poca

Tekst piosenki

Brak wideo

Krzysztof Krawczyk

Teksty: 84 Tłumaczenia: 0 Wideo: 26

Tekst piosenki

Krzysztof Krawczyk: Szybki poca

Mmm całuj mnie tak szybko, jak ty umiesz,tak, jak wiatr, dotykaj moich ust...Chociaż dzisiaj nie ma gwiazd na niebie,co się dzieje - sam już nie wiem?Ty całujesz szybko - to nie błąd!I z tobą ciemna noc jaśnieje,świt, jak serce, promienieje,mogę tylko mieć nadziejęna kolejny raz.Mmm całuj mnie! Nie traćmy nawet chwili,nie mów nic, bo tu nie trzeba słów.Wolę być przy tobie w taką noc,bo wiem na pewno, że z radościąpocałujesz szybko - to nie błąd!I z tobą ciemna noc. . . itd.Mmm całuj mnie! Ten gest niech cię nie myli,nawet los już nie rozdzieli nas.Serce masz gorące - wierzę w to,potrafisz kochać bardzo mocno,bo całować szybko - to nie błąd!Mmm całuj mnie, bo kochać, to nie błąd!Całuj mnie, bo kochać, to nie błąd!Mmm całuj mnie, bo kochać, to nie błąd!Mmm kiss me quick, because I love you so.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Krzysztof Krawczyk: Szybki poca

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Krzysztof Krawczyk: Szybki poca

Skomentuj tekst

Krzysztof Krawczyk: Szybki poca

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Znowu wieje wiatr (SBM Label x Żywiec Jasne Lekkie) White 2115, Jan-rapowanie, Solar, Lanek
  „Zanim znajdzie słońce zanim odjedziesz gdzieś proszę x ciebie, zapamiętaj jeszcze będzie dobrze jeszcze będzie ok czekaj, przecież już jest teraz swoim tempem płynie czas dzisiaj Znowu wieje ”
 • Twój Stary To Sarius Sarius
  „AP always flex Twój stary to Sarius! heheh chicki, chicki blau Z martwego miasta ma, Mariusz, nie hrabia Mam manię jak Magellan, lecę w górę jak hajs Świata znam każdy stan, spadam tak samo j”
 • Kokaina Tymek
  „Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, Kokaina, Kokaina, Kokaina miasto, jak kokaina Kokaina, miasto, jak kokaina wciąga jak ko”
 • CRIMINAL KRONKEL DOM
  „znowu podjeżdża lodówa nie , nie, to nie sen Właśnie kończy się dzień Łapiesz ostatniego bucha Znowu syreny dźwięk Za plecami masz cień Criminal, Criminal, Criminal, Criminal Criminal, Crimin”
 • Fotograf Brok Organek
  „jestem fotograf mówią mi Brok oprócz nagana mam niezły wzrok może i widzę i ciut jakby więcej może to prawda gdy patrze na ręce to wiem potrafię ocalić tak wiele trzeba tylko ocalić kamerę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • krzysztof krawczyk całuj mnie
 • krawczyk całuj mnie
 • Krzysztof krawczyk kiss me guick

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Szybki poca - Krzysztof Krawczyk, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Szybki poca - Krzysztof Krawczyk. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krzysztof Krawczyk.