Krzysztof Krawczyk: Szybki poca

Tekst piosenki

Brak wideo

Krzysztof Krawczyk

Teksty: 89 Tłumaczenia: 0 Wideo: 31

Tekst piosenki

Krzysztof Krawczyk: Szybki poca

Mmm całuj mnie tak szybko, jak ty umiesz,tak, jak wiatr, dotykaj moich ust...Chociaż dzisiaj nie ma gwiazd na niebie,co się dzieje - sam już nie wiem?Ty całujesz szybko - to nie błąd!I z tobą ciemna noc jaśnieje,świt, jak serce, promienieje,mogę tylko mieć nadziejęna kolejny raz.Mmm całuj mnie! Nie traćmy nawet chwili,nie mów nic, bo tu nie trzeba słów.Wolę być przy tobie w taką noc,bo wiem na pewno, że z radościąpocałujesz szybko - to nie błąd!I z tobą ciemna noc. . . itd.Mmm całuj mnie! Ten gest niech cię nie myli,nawet los już nie rozdzieli nas.Serce masz gorące - wierzę w to,potrafisz kochać bardzo mocno,bo całować szybko - to nie błąd!Mmm całuj mnie, bo kochać, to nie błąd!Całuj mnie, bo kochać, to nie błąd!Mmm całuj mnie, bo kochać, to nie błąd!Mmm kiss me quick, because I love you so.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Krzysztof Krawczyk: Szybki poca

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Krzysztof Krawczyk: Szybki poca

Skomentuj tekst

Krzysztof Krawczyk: Szybki poca

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • krzysztof krawczyk całuj mnie
 • krawczyk całuj mnie
 • Krzysztof krawczyk kiss me guick

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Szybki poca - Krzysztof Krawczyk, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Szybki poca - Krzysztof Krawczyk. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krzysztof Krawczyk.