Krzysztof Krawczyk - To jest po prostu rock'n'roll tekst piosenki - Teksciory.pl

Krzysztof Krawczyk: To jest po prostu rock'n'roll

Tekst piosenki

Brak wideo

Krzysztof Krawczyk

Teksty: 80 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Krzysztof Krawczyk: To jest po prostu rock'n'roll

To ty - naiwny z tamtych lat,To ty - przy tobie szalał świato o o, uhum, to ty...To ty - prywatka aż po świtTo ty - i zdartej płyty zgrzyto o o, uhum, o yea...To jest po prostu rock and roll - lek na całe złoTo jest po prostu rock and roll - rock, rock, rock and roll!To ty - w pamięci jeszcze mam,To ty - wołałeś: good la chano o o, uhum, o yea... / wstawka /o o o, uhum, o yea...To jest po prostu rock and roll - lek na całe złoTo jest po prostu rock and roll - rock, rock, rock and roll!To ty - gdy w uszach wciąż mi brzmi,To ty - wzdychałeś: se oui ouio o o, uhum, o yea...To ty - już było z tobą źleTo ty - jak gdyby Elvis P.o o o, uhum, to ty...To jest po prostu rock and roll - lek na całe złoTo jest po prostu rock and roll - rock, rock, rock and roll!To ty - w pamięci jeszcze mam,To ty - wołałeś: good la chano o o, uhum, to ty...o o o, uhum, to ty...Pół życia już przeszło, a wciąż jest młodynasz stary rock and roll! O, yea!!!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Krzysztof Krawczyk: To jest po prostu rock'n'roll

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Krzysztof Krawczyk: To jest po prostu rock'n'roll

 

Skomentuj tekst

Krzysztof Krawczyk: To jest po prostu rock'n'roll

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Zrób coś dla mnie CamaSutra
  „Jakbym mogłą to wszystko dam Chociaż sama niewiele mam Tyle razy spełniałam sny Twoje sny Zawsze ty Teraz pora na ciebie jest Abym mogła Uwierzyć też Że po pierwsze: to jestem ja Zawsze ja”
 • Lo Vas A Olvidar Billie Eilish, ROSALiA
  „Dime si me echas de menos aun Dime si no me perdonas aun Que haras con tode este veneno nada bueno Dime si me echas de menos aun Lo vas a olvidar? Lo vas a olvidar? Can you let it go? Can y”
 • Wrong Party (ft. Scottibrains) Brodka
  „My mind goes by Fill with dreams of endless night There’s no surprise I lose myself in moonlight shine -- Brodka powraca z nowym singlem 'Wrong Party' w międzynarodowym towarzystwie!!! Utwór ”
 • RUSKACZ 2 Ronnie Ferrari
  „Dzień dobry już jestem Już jestem razem z wami Weźcie butelki w dłoń Machamy zapalniczkami I wszyscy ręce w górę, wysoko, aż do nieba Ściągamy dużą chmurę, bo tego nam potrzeba Przez te wszys”
 • Morsochlanie QBIK
  „halo, nie mogę teraz rozmawiać, bo morsuje przecież to ty do mnie dzwonisz na razie morsuje cały dzień morsuję cały rok wódka rozgrzewa mnie kiedy nadchodzi noc mój ziomek to jest mors wali t”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • krzysztof krawczyk to jest po prostu rock and roll tekst
 • to ty rocknroll

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To jest po prostu rock'n'roll - Krzysztof Krawczyk, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To jest po prostu rock'n'roll - Krzysztof Krawczyk. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krzysztof Krawczyk.