Krzysztof Nowak - Karierowskie życie tekst piosenki - Teksciory.pl

Krzysztof Nowak: Karierowskie życie

Tekst piosenki

Brak wideo

Krzysztof Nowak

Teksty: 14 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Krzysztof Nowak: Karierowskie życie

1. Wakacje. One nam dają tyle radości. Tyle łez i szczęścia o każdej porze. Są z nami, kiedy jest ciepło i słonecznie. Kiedy kobiety są porozbierane i chodzą w bikini. Kiedy zwierzęta lubią się bawić. Kiedy rośliny trzeba podlewać. Kiedy colę, pepsi trzeba chłodzić. Kiedy żar leje się z nieba. I tak już jest SOS.
Ref: Więc nie leń się dawaj z siebie wszystko. Niech twoja droga oprowadzi cię aż do San Francisco. Niech twoje oczy, usta błyszczą na niebie. Niech twój uśmiech rozbłyśnie na arenie. Pamiętaj, że masz dla kogo żyć. I przestań dużo pić.
2. Aż w końcu czas odpoczynku minie. Powrócą problemy i smutki. Zabraknie ludzi w kinie. Pogorszą się stosunki. Więc ciesz się wakacjami. Dopóki one trwają. Pamiętaj w swoim życiu, że nigdy nie przemijają. Ucałuj swojego chłopaka. Zapomnij, że jesteś taka. Podaruj mu kwiaty. Przyjmij przeprosiny od jego taty. I tak już jest SOS.
Autor tekstu: Krzysztof Nowak
Tekst dodał: batman1025

Tłumaczenie piosenki

Krzysztof Nowak: Karierowskie życie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Krzysztof Nowak: Karierowskie życie

 

Skomentuj tekst

Krzysztof Nowak: Karierowskie życie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • Nie pamiętasz nas Verba
  „wracam do miejsc w które chodziłem z tobą kiedyś to był przecież cały mój świat i chociaż nie chce mam to za sobą bo ty nie pamiętasz nas bo ty nie chcesz pamiętać nas wracam do miejsc w któr”
 • Tango Sarsa / Swiernalis
  „choć wiesz ze nie umiem tańczyć to ciągniesz mnie tam co wieczór i kiedy malujesz oczu kontur ściska mnie w środku odmierzam kroki na parkiet idę jak skazaniec - ciężko krawatem związuję stryc”
 • spal moją bluzę doli
  „Wydzwaniam wtykę - za chwilę tu będzie Ziom kruszy kamień, co nie na receptę Dawki za duże, a wlatuje więcej To będzie cud, jak nie jebnie mi serce Jebać te kur* , nie wierzyła we mnie Spal moj”
 • Ktoś się gapi (Feat. Kabe, Kaz Bałagane) Rest (Dixon37)
  „jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się gapi ktoś się gapi jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Karierowskie życie - Krzysztof Nowak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Karierowskie życie - Krzysztof Nowak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krzysztof Nowak.