Krzysztof Nowak: Restauracja Pasja

Tekst piosenki

Krzysztof Nowak

Teksty: 14 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1
Profil artysty

Tekst piosenki

Krzysztof Nowak: Restauracja Pasja

1. W Radomiu jest takie jedno miejsce, gdzie studniówki są najlepsze. Na Słowackiego się znajduje. I wszystkich. Bez wyjątku przyjmuje. Bo wszystkich obsługa z chęcią częstuje. I świetną atmosferę im buduje. Udostępnia im też bardzo dobry sprzęt. I dużą salę, że aż hej.
Ref: Restauracja Pasja tworzy taki balet, że u wszystkich nie widać nudy wcale. Tańców nie ma końca. Nawet wtedy, gdy przychodzi się z nią rozstać. Rano wszystkim huczy jeszcze w głowie. To po prostu trzeba przeżyć. Tego wam nikt nie opowie. Hej, hej, hej. Na studniówkę Pasja, że ojej.
2. Północ jeszcze nie minęła. A już wszystkich w tany wzięła. Więc każdy przecież ci to powie, że nie ma lepszej studniówki w rejonie. Tak tu się wszystko szybko dzieje. Chyba zaraz oszaleję. Więc wszyscy w tym dniu szalejmy. I ją dobrze wspominajmy.
Autor tekstu: Krzysztof Nowak
Data dodania: 2017-07-29
Tekst dodał: batman1025

Tłumaczenie piosenki

Krzysztof Nowak: Restauracja Pasja

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Krzysztof Nowak: Restauracja Pasja

Skomentuj tekst

Krzysztof Nowak: Restauracja Pasja

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Restauracja Pasja - Krzysztof Nowak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Restauracja Pasja - Krzysztof Nowak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krzysztof Nowak.