Kult: Ja wiem to

Tekst piosenki

Brak wideo

Kult

Teksty: 192 Tłumaczenia: 2 Wideo: 29

Tekst piosenki

Kult: Ja wiem to

W domu trąd, tylko nie jedz go dość Świata nie rozumiem, życia w nim nie umiem W domu trąd nie jest znikąd Czasem czuję tego trądu swąd Polowania. Jeden na drugiego Kochaj bliźniego jak siebie samego Wiem to, że wiem, że nic nie wiem Wiem, że nic nie wiem, w ciągłej potrzebie Ja wiem to, ja wiem to Ja wiem, że nie wiedzą co czynią Wiem to, ja wiem to I co z tego? Ja wiem to, ja wiem to Ja wiem, że nie wiedzą co czynią Wiem to, ja wiem to I co z tego? Mam w ustach krew, zabrano mi je Mówiłem co chciałem, teraz nie W ustach krew, wypełnia mi je Czuję strach na dnie W moich rękach miecz, unoszę go w górę Potem do przodu z wojny chórem W rękach krew, na rękach krew W rękach miecz i ciągła krew Ja wiem to, ja wiem to Ja wiem, że nie wiedzą co czynią Wiem to, ja wiem to Ja wiem, że nie wiedzą co czynią Wiem to, ja wiem to Ja wiem, że nie wiedzą co czynią Wiem to, ja wiem to I co z tego? Ja wiem to, ja wiem to Ja wiem, że nie wiedzą co czynią Wiem to, ja wiem to I co z tego? Ja wiem to, ja wiem to Ja wiem, że nie wiedzą co czynią Wiem to, ja wiem to I co z tego? A to nie jest manifest pacyfistyczny To nie jest manifest żaden Hyta chłopców dużych i małych Pleban jest pedałem Nasz burmistrz jest złodziejem Słyszę, że źle się tu dzieje Wiadomo; niedziela nad ranem Czapkujemy im z oddaniem Mój świat powiadam jest chory Władają nim potwory Jest coraz bardziej normalne Tylko to co jest bardziej nachalne Najlepsze jest to co się sprzeda Chujowe to co się sprzedać nie da Każdy to widzi; w środku miasta Statuła z gówna wyrasta Ja wiem to, ja wiem to Handlujesz moją panienką Ja wiem to, ja wiem to Tia... Ja wiem to, ja wiem to Handlujesz moją panienką Ja wiem to, ja wiem to W tym mieście zło zalewa dobro W tych czasach dobro nisko upadło Brak idei wszystkich jednoczy Kilku nie może zjednoczyć W gnieździe trąd, wiem skąd on Czuję tego trądu swąd Wiem to, że wiem, że nic nie wiem Wiem, że nic nie wiem w potrzebie Ja wiem to, ja wiem to Ja wiem, że nie wiedzą co czynią Wiem to, ja wiem to I co z tego? Ja wiem to, ja wiem to Ja wiem, że nie wiedzą co czynią Wiem to, ja wiem to I co z tego? Ja wiem to, ja wiem to Ja wiem, że nie wiedzą co czynią Wiem to, ja wiem to I co z tego? Ja wiem to, ja wiem to Ja wiem, że nie wiedzą co czynią Wiem to, ja wiem to I co z tego?
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kult: Ja wiem to

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kult: Ja wiem to

Skomentuj tekst

Kult: Ja wiem to

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Dzika BOVSKA
  „Przecina powietrza Jak strzała prosto w serce Zabiera mi przestrzeń Łamie kości na wietrze Bo jestem, ale nie jestem Słabo mi Dzika dziewczynko Szukała wyjścia i znikła Zapomniała w drodze Wi”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Rock with you SEVENTEEN (세븐틴)
  „Won’t let them break your heart Oh, no! No words are eough for you I just want to leve you I just want you i need i tell you This time i wanna Rock with you good night we keep shin”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ja wiem to kult tekst
 • nasz burmistrz jest złodziejem słysze ze zle sie tu dzieje!
 • Kult - Ja wiem
 • jestes moja panienka kazik
 • kult ja wiem to tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ja wiem to - Kult, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ja wiem to - Kult. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kult.