Kult: Ja wiem to

Tekst piosenki

Brak wideo

Kult

Teksty: 192 Tłumaczenia: 3 Wideo: 29

Tekst piosenki

Kult: Ja wiem to

W domu trąd, tylko nie jedz go dość Świata nie rozumiem, życia w nim nie umiem W domu trąd nie jest znikąd Czasem czuję tego trądu swąd Polowania. Jeden na drugiego Kochaj bliźniego jak siebie samego Wiem to, że wiem, że nic nie wiem Wiem, że nic nie wiem, w ciągłej potrzebie Ja wiem to, ja wiem to Ja wiem, że nie wiedzą co czynią Wiem to, ja wiem to I co z tego? Ja wiem to, ja wiem to Ja wiem, że nie wiedzą co czynią Wiem to, ja wiem to I co z tego? Mam w ustach krew, zabrano mi je Mówiłem co chciałem, teraz nie W ustach krew, wypełnia mi je Czuję strach na dnie W moich rękach miecz, unoszę go w górę Potem do przodu z wojny chórem W rękach krew, na rękach krew W rękach miecz i ciągła krew Ja wiem to, ja wiem to Ja wiem, że nie wiedzą co czynią Wiem to, ja wiem to Ja wiem, że nie wiedzą co czynią Wiem to, ja wiem to Ja wiem, że nie wiedzą co czynią Wiem to, ja wiem to I co z tego? Ja wiem to, ja wiem to Ja wiem, że nie wiedzą co czynią Wiem to, ja wiem to I co z tego? Ja wiem to, ja wiem to Ja wiem, że nie wiedzą co czynią Wiem to, ja wiem to I co z tego? A to nie jest manifest pacyfistyczny To nie jest manifest żaden Hyta chłopców dużych i małych Pleban jest pedałem Nasz burmistrz jest złodziejem Słyszę, że źle się tu dzieje Wiadomo; niedziela nad ranem Czapkujemy im z oddaniem Mój świat powiadam jest chory Władają nim potwory Jest coraz bardziej normalne Tylko to co jest bardziej nachalne Najlepsze jest to co się sprzeda Chujowe to co się sprzedać nie da Każdy to widzi; w środku miasta Statuła z gówna wyrasta Ja wiem to, ja wiem to Handlujesz moją panienką Ja wiem to, ja wiem to Tia... Ja wiem to, ja wiem to Handlujesz moją panienką Ja wiem to, ja wiem to W tym mieście zło zalewa dobro W tych czasach dobro nisko upadło Brak idei wszystkich jednoczy Kilku nie może zjednoczyć W gnieździe trąd, wiem skąd on Czuję tego trądu swąd Wiem to, że wiem, że nic nie wiem Wiem, że nic nie wiem w potrzebie Ja wiem to, ja wiem to Ja wiem, że nie wiedzą co czynią Wiem to, ja wiem to I co z tego? Ja wiem to, ja wiem to Ja wiem, że nie wiedzą co czynią Wiem to, ja wiem to I co z tego? Ja wiem to, ja wiem to Ja wiem, że nie wiedzą co czynią Wiem to, ja wiem to I co z tego? Ja wiem to, ja wiem to Ja wiem, że nie wiedzą co czynią Wiem to, ja wiem to I co z tego?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kult: Ja wiem to

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kult: Ja wiem to

Skomentuj tekst

Kult: Ja wiem to

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ja wiem to kult tekst
 • nasz burmistrz jest złodziejem słysze ze zle sie tu dzieje!
 • Kult - Ja wiem
 • jestes moja panienka kazik
 • kult ja wiem to tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ja wiem to - Kult, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ja wiem to - Kult. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kult.