Kult - Keszitsen kepet onmagarol tekst piosenki - Teksciory.pl

Kult: Keszitsen kepet onmagarol

Tekst piosenki

Brak wideo

Kult

Teksty: 186 Tłumaczenia: 1 Wideo: 22

Tekst piosenki

Kult: Keszitsen kepet onmagarol

Głosuj na mnie wtedy dostaniesz Prawie za darmo każde śniadanie Człowiek na odpowiednim miejscu Powiedzie Ciebie ku szczęściu Tak dalej być nie musi Zamknąć granice przed braćmi z Rusi A niech bogacze oddadzą pałace Milion nowych miejsc pracy Czy wierzysz w słowa te? Ja nie wierzę w nie Czyż one prawdziwe są? Nie wierzę im kurwom jak psom Starych i chorych weźniemy na hol Keszitsen kepet onmagarol Młodzi i zdrowi niech w szczęściu pracują Nową Polskę budują Każdemu dziecku ciepłe ubranie Sni sretstwom za utranianie Piwo i wóda dostępne już w sklepie Urzędnik jednak wie lepiej Czy wierzysz w słowa te? Ja nie wierzę w nie Czyż one prawdziwe są? Nie wierzę im jak psom Głosuj na mnie - wtedy zmieścisz Dodatkowych złotych czterdzieści Nowy działacz o krótkim stażu Zepsuje powietrze od razu Te wasze marsze są histeriami Lewica włada gazetami A to są ciosy poniżej pasa Warty pac pałaca Czy wierzysz w słowa te? Ja nie wierzę w nie Czyż one prawdziwe są? Nie wierzę im kurwom jak psom Ile to czasu, ile już czasu Sam siebie truje i innych truje Plugawią ręce ojce narodu Ponoć sługami ludu są To już jest koniec, wyborcom zadośćuczynić Ale głupiemu radość Jak wielce nęcą tej władzy tryby To wszystko było na niby!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kult: Keszitsen kepet onmagarol

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kult: Keszitsen kepet onmagarol

 

Skomentuj tekst

Kult: Keszitsen kepet onmagarol

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Czarny Bez DZIARMA
  „Byłam w piekle Nigdy tam nie wrócę Ciepło ze mnie ucieka wraz z czarnym tuszem Pije Wodę kiedy czuje suszę Dymem się krztuszę Kiedy widzę twoją duszę Nic ci nie powiem, bo nie musze nie chce”
 • Marvin Gaye Fukaj & Kubi Producent
  „Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny wrażeń zatem każdy chce się napić za lepsze czasy oraz wyższe szklanki LOLOLO Ja pr”
 • Let The Bad Times Roll The Offspring
  „We’re gonna hang em high We’re gonna shoot straight up in the air This eys is for an eye Don;t need to ask and don;t needd to care But don’t be thinking we’re crazy When you see all the hell th”
 • Puzzle Miszel
  „Wszyscy jesteśmy jak kundle I Paluch miał racje by pierd* pudle Jak dla mnie to wszystko jest nudne Boomer Zajmę się własnym płótnem nie zgodzę się z tym, Ze raperem nie bedzie jutjuber Jak zi”
 • GBS Qry
  „Ja się bawię Ja się bawię cały czas przy zabawie liczę czas cały czas cały czas cały czas cały czas cały czas robię to bo zapierdalanie tu w modzie jest moja muza ma jebnięcie tak jak kawa GB”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kult nie wierzę im jak psom
 • kult keszitsen kepet onmagarol
 • keszitsen kepet onmagarol tłumaczenie
 • keszitsen kepet onmagarol co to oznacza
 • keszitsen kepet onmagarol kult

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Keszitsen kepet onmagarol - Kult, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Keszitsen kepet onmagarol - Kult. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kult.