Kult: Yvette

Tekst piosenki

Brak wideo

Kult

Teksty: 192 Tłumaczenia: 2 Wideo: 29

Tekst piosenki

Kult: Yvette

Tutaj w lesie popołudniu jest dobrze,Wolny czas przez palce, mrówka na zapałce.Ktoś kamień rzuci duży, a czas tak miło się dłuży.Ja mówię - chodźmy do domu, nie mówmy nikomuO tej wielkiej tajemnicy, mającej nas rozliczyć.twoja energia dzisiaj skały kruszy,Więc chodźmy, rozpocznijmy trzecią część podróży.Podaj mi swoją rękę, niech poczuję, że jesteś ze mną.Ty podaj mi swoją rękę teraz.I spotkałem Cię wczoraj, gdy byłaś pijana.Powinnaś właściwie spać do rana.A ci wszyscy Twoi wczoraj wyjechali,Twoi bogowie Cię znowu oszukali.I wiesz wyglądasz gorzej, niż gdyśmy biegaliI w habity zakonnicom sztuczne ognie wrzucali.Ci wszyscy Twoi wczoraj wyjechali,Twoi bogowie Cię znowu oszukali.Podaj mi swoją rękę, niech poczuję, że jesteś ze mną.Ty podaj mi swoją rękę znowu.Ty śpisz w swoim łożku, od ściany do ściany,Ja zanalazłem walizkę z Twoimi rysunkami.Przypomniałem sobie jak byliśmy w lesie,Wiesz... wolny czas przez palce, mrówka na zapałce,Ktoś kamień rzuci duży, a czas tak miło się dłuży.Podaj mi swoją rękę, niech poczuję, że jesteś ze mną.Ty podaj mi swoją rękę znowu.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kult: Yvette

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kult: Yvette

Skomentuj tekst

Kult: Yvette

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BD GRAŁ Dwa Sławy
  „Chudy chłopak, stoję sam na ulicy Wisi na mnie biały tanktok Wcale nie musze dużo ćwiczyć a będę dojebany jak kangur rapowali że życie to plaża, ale jakoś ich nie widzę w cabrio ujebali ręczniki ”
 • Piła (ft. Blaga) Deys
  „Motorowa piła, Blaga Blady, No i blant Od nóżki do nóżki Klepa cały Hasha Gang Motorowy terror Ziom odpalaj chainsaw Halo moto, co idioto? Piłujemy świat! Motorowa piła, Blaga Blady, No i bla”
 • Niewidzialny Gibbs
  „Na celowniku byłem już od dziecka Lecz nigdy nic na pokaz Nadal jestem nie do zdjęcia Gdy przyjdzie na mnie pora zagram ci ostatni hejnał Więc krzyczcie teraz: hejnał! Póki ten ogień w sercach ”
 • Bravo (ADI BRAVO) Adi Nowak
  „Mama miała cinquecento Szyliśmy nicią cienką przeszliśmy liczną mękę przyszedłem być legendą słodka przyszło gorzka przeszło słodka przyszłość gorzka przeszłość słodka przyszło gorzka prze”
 • Tato (piosenka w hołdzie dla ojca) Krzysztof Krawczyk Jr.
  „Rozłączył nas los, mój drogi kochany tato Odpłynąłeś w dal, daleko w długi rejs Tak Ciebie mi brak, tęsknię za Tobą tato Nie jestem dziś sam, dookoła przyjaciół mam A mogło tato piękniej być, za”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Yvette - Kult, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Yvette - Kult. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kult.