Kumi: Mejkap - feat. Norbi, Raff J.R.

Tekst piosenki

Kumi

Teksty: 23 Tłumaczenia: 1 Wideo: 22
Profil artysty

Tekst piosenki

Kumi: Mejkap - feat. Norbi, Raff J.R.

Kumi prezentuje utwór "Mejkap" (feat. Norbi, Raff J.R.).

wiesz że się jaram tak tobą (tobą) tak jak czerwone malboro (no bo) brak odporności na gorąc (gorąc) ciągle chce mieć cię obok dobrze wiesz że chciałbym z tobą małą fall in love fall in love fall in love w moim sercu jedno miejsce tylko jeden slot zajmij go wez mą dłoń restauracje i gocarty ona stylowa jak kaile rozdajemy wam karty bo to życie jest z innej bajki jesteś ice tak jak iceyspice ta jedyna co daje mi vibe ta jedyna ta jedyna ta ta ta jest naturalnie piękna i nie potrzebny mejkap najpierw mnie nakręca potem problemy odkręca jest ciąle uśmiechnieta tak i słodka ajaj ajaj ajaj gdy czarno biały świat ona dodaje im barw naturalnie piękna i nie potrzebny mejkap najpierw mnie nakręca potem problemy odkręca jest ciągle uśmiechnieta tak i słodka ajaj ajaj gdy czarno biały świat ona dodaje mu barw kręcisz mnie jak hula hop hula hop hula hop chce cię nie na jedną noc jedną noc jedną noc kręcisz mnie jak hula hop hula hop hula hop hula hop chce cię nie na jedną noc jedną noc jedną noc z tobą chce mieć wakacyjny odlot z tobą mogę się tak bawić non stop albo wcale albo ostro przy niej robi mi się zbyt gorąco jest plaża drinki puby i kluby z nami nigdy nie będzie nudy wieża eiffla czy pałac kultury my latamy wszędzie a pod nami chmury więc patrz zbijam czarne bile biorę hotel w jedną stronę bilet bede pił z nią póki mam siłę ona mnie tak jara muszę wyłączyć klimę buzią piękna i nie potrzeby mejkap buzia pięknaa jest naturalnie piękna i nie potrzebny mejkap najpierw mnie nakręca potem problemy odkręca jest ciągle uśmiechnięta tak i słodka ajaj ajaj ajaj gdy czarno biały świat ona dodaje im barw naturalnie piękna i nie potrzebny mejkap najpierw mnie nakręca potem problemy odkręca jest ciągle uśmeichnięta tak i słodka ajaj ajaj ajaj gdy czarno biały świat ona dodaje im barw
Autor tekstu: Kumi, Norbi, Rafał Jakubowski
Data dodania: 2024-05-03
Tekst dodał: klusiu
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

Kumi: Mejkap - feat. Norbi, Raff J.R.

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
82 %
18 %

Inne teksty wykonawcy

Kumi: Mejkap - feat. Norbi, Raff J.R.

Skomentuj tekst

Kumi: Mejkap - feat. Norbi, Raff J.R.

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Dwoje ludzieńków (B. Leśmian) - feat. Sobel Sanah
    „Często w duszy mi dzwoni pieśń, wyłkana w żałobie, O tych dwojgu ludzieńkach, co kochali się w sobie. Lecz w ogrodzie szept pierwszy miłosnego wyznania Stał się dla nich przymusem do nagłego roz”
  • Balasana Sobel
    „Nie zliczę ile razy dałem się ponieść pokusie Chcę jeździć z Tobą z Wrocka do Gdańska, kurwić się w tourbusie Dobrze wiesz, co tu się, tu się, tu się, tu się dzieje W głowie mam ty-tylko Cię, pusię”
  • Miss Dior MODELKI
    „Patrzę w Twoje oczy jak ocean, zawsze wrócę do Ciebie Jeśli życie ma inny plan, zawsze wrócę do Ciebie I chociaż dzieli nas milion spraw, ja zawsze wybiorę Ciebie Sami pod gołym niebem tańczymy: &q”
  • Pool Party TEENZ
    „Wychodzę w nocy, a światła nam tworzą znowu w głowie nową projekcję dnia Ktoś do mnie dzwoni — nie daję znać To dobry moment, żeby zniknąć i biec pod wiatr Relaks (Ej), słyszę krzyki (Ej) W odda”
  • Dusza Dżem
    „Dżem prezentuje utwór "Dusza" (premiera 15 kwietnia 2025 r.). Od dziecka wiedziałem, że nie będzie łatwo Grało się i śpiewało co do głowy wpadło Nadszedł ten moment, stałeś się muzyką Słuchali C”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • mejkap kumi tekst
  • mejkap tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mejkap - feat. Norbi, Raff J.R. - Kumi, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mejkap - feat. Norbi, Raff J.R. - Kumi. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kumi.