L.U.C. & Rah: Dzi

Tekst piosenki

Brak wideo

L.U.C. & Rah

Teksty: 9 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

L.U.C. & Rah: Dzi

W SOLARNYM UKŁADZIE Z DALA OD BRAM SKLEPIENIANAGLE HUUUK, BÓG CISNĄŁ DWIE KULE CZULE LECZBEZ ZASTANOWIENIAW WYNIKU ICH ZDERZENIA POWSTAŁ KSIĘŻYC I ZIEMIAROZTAŃCZONY DUET O TAJEMNYCH SPRZĘŻENIACHODMIENNYCH ZNACZENIACH, W ZMIENNYCH ODCIENIACHTLI SIĘ W PROMIENIACHCUD WŚRÓD WODOROWEJ PRÓŻNI GŁUCHEGO MILCZENIAZIEMIA KOSMICZNA LAGUNA ROZPUSTY DIUNA PLANETA H20 PRZEMIANKRÓTKI WERBEL W RYTMIE CZASU POŁAMANEGO W PRZESTRZENIACHONIRYCZNYCH JAK SENPOTEM SŁOŃCE ZMAGAŁO SIĘ Z WSZECHLODOWATYM SZKŁEMECHEM I TŁEMTEGO FOTOSYNTEZA SINIC W TEJ LINII UBOCZNYM EFEKTEM ZAŚ TEN TLENZATEMTO DZIĘKI EKSTREMENTOM SINIC POWSTAŁ NASZ GŁÓWNY BOHATERNO TAK.. Z KUPY .. MMMMMA Z NIM PORNO, HERBATA, RATY, RATAN, TRABANT I TOALETOWY PAPIERPARASOLKI, KOLKI PANI BOŻENKI, TALIBODEMOLKI HARIBO ŻELKI THCI LEGENDA EMILII PLATER TENBOHATER TOMATERIOBIOCHEMICZNY WIRUS HOMO GDY ZMĘCZY SIĘ TO SAPIE NS.OTOISTOTA KTÓRA MARZY KOCHA I PARZY, ISTOTA STU TWARZY, STWORZONA ZTWORZYWA SPOŻYWA TONY KASZY I WARZYW, ISTOTA PEŁNA BIOPŁYNÓW,POWODÓW, PRZEWODÓW I MASZYN, ISTOTADUMNA JAK ROTA RÓŻNA JAK EUROPAINSTYNKT I GŁUPOTA Z MORALIZĄ EZOPASPLECIONE JAK Z BUTANEM PROPANO LOSIE ICH ŻYWOTA ÓW ISTOT DECYDUJE DZIŚ ARMIA KREKROKA, KRÓLA GALAKTYKPÓŁRYBY ZE SZLAFROKA W JAJOKINESKOPOWYCH KLAPKACH ZE ZŁOTAPOWSTALI JAKBY ZE STOLCA Z KUPY SINIC ZNACZY...TLEN DLA NICH BYŁ JAK KUPA. A ONI ZOBACZYLI ŻE MAJĄ CZYM ODDYCHAĆ IPOWSTALI.ATU PEWNIE MIELIBY REFREN...TU PEWNIE MIELIBY REFREN...TU PEWNIE MIELIBY REFREN...TU PEWNIE MIELIBY REFREN...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

L.U.C. & Rah: Dzi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

L.U.C. & Rah: Dzi

Skomentuj tekst

L.U.C. & Rah: Dzi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dzi - L.U.C. & Rah, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dzi - L.U.C. & Rah. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - L.U.C. & Rah.