L.U.C. & Rah: Dzi

Tekst piosenki

Brak wideo

L.U.C. & Rah

Teksty: 9 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

L.U.C. & Rah: Dzi

W SOLARNYM UKŁADZIE Z DALA OD BRAM SKLEPIENIANAGLE HUUUK, BÓG CISNĄŁ DWIE KULE CZULE LECZBEZ ZASTANOWIENIAW WYNIKU ICH ZDERZENIA POWSTAŁ KSIĘŻYC I ZIEMIAROZTAŃCZONY DUET O TAJEMNYCH SPRZĘŻENIACHODMIENNYCH ZNACZENIACH, W ZMIENNYCH ODCIENIACHTLI SIĘ W PROMIENIACHCUD WŚRÓD WODOROWEJ PRÓŻNI GŁUCHEGO MILCZENIAZIEMIA KOSMICZNA LAGUNA ROZPUSTY DIUNA PLANETA H20 PRZEMIANKRÓTKI WERBEL W RYTMIE CZASU POŁAMANEGO W PRZESTRZENIACHONIRYCZNYCH JAK SENPOTEM SŁOŃCE ZMAGAŁO SIĘ Z WSZECHLODOWATYM SZKŁEMECHEM I TŁEMTEGO FOTOSYNTEZA SINIC W TEJ LINII UBOCZNYM EFEKTEM ZAŚ TEN TLENZATEMTO DZIĘKI EKSTREMENTOM SINIC POWSTAŁ NASZ GŁÓWNY BOHATERNO TAK.. Z KUPY .. MMMMMA Z NIM PORNO, HERBATA, RATY, RATAN, TRABANT I TOALETOWY PAPIERPARASOLKI, KOLKI PANI BOŻENKI, TALIBODEMOLKI HARIBO ŻELKI THCI LEGENDA EMILII PLATER TENBOHATER TOMATERIOBIOCHEMICZNY WIRUS HOMO GDY ZMĘCZY SIĘ TO SAPIE NS.OTOISTOTA KTÓRA MARZY KOCHA I PARZY, ISTOTA STU TWARZY, STWORZONA ZTWORZYWA SPOŻYWA TONY KASZY I WARZYW, ISTOTA PEŁNA BIOPŁYNÓW,POWODÓW, PRZEWODÓW I MASZYN, ISTOTADUMNA JAK ROTA RÓŻNA JAK EUROPAINSTYNKT I GŁUPOTA Z MORALIZĄ EZOPASPLECIONE JAK Z BUTANEM PROPANO LOSIE ICH ŻYWOTA ÓW ISTOT DECYDUJE DZIŚ ARMIA KREKROKA, KRÓLA GALAKTYKPÓŁRYBY ZE SZLAFROKA W JAJOKINESKOPOWYCH KLAPKACH ZE ZŁOTAPOWSTALI JAKBY ZE STOLCA Z KUPY SINIC ZNACZY...TLEN DLA NICH BYŁ JAK KUPA. A ONI ZOBACZYLI ŻE MAJĄ CZYM ODDYCHAĆ IPOWSTALI.ATU PEWNIE MIELIBY REFREN...TU PEWNIE MIELIBY REFREN...TU PEWNIE MIELIBY REFREN...TU PEWNIE MIELIBY REFREN...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

L.U.C. & Rah: Dzi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

L.U.C. & Rah: Dzi

Skomentuj tekst

L.U.C. & Rah: Dzi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dzi - L.U.C. & Rah, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dzi - L.U.C. & Rah. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - L.U.C. & Rah.