Lady Pank: Pi

Tekst piosenki

Brak wideo

Lady Pank

Teksty: 172 Tłumaczenia: 1 Wideo: 31

Tekst piosenki

Lady Pank: Pi

Jest piąta, budzi się dzień Bezsenność zabija mnie Za oknem wyje pies Naprawdę nie wiem co jest Z sufitu nie czytam już Moje oczy żyją bez snu Na wieży bije dzwon Uciekać muszę już stąd By aleją białą biec do ogrodu naszych serc Tam gdzie nikt nie mówi: "nie" Korytarzem z białych ścian Bez łańcuchów i bez bram Na puszysty spadać śnieg W jej oczach mieszka grzech Ten grzech to był mój pech Szukałem każdego dnia To duch, to nie byłem już ja Podpalić chciałem most Uciekać przed siebie wprost Kolorów trzeba mi A może nowej krwi ?.. By aleją białą biec do ogrodu naszych serc Tam gdzie nikt nie mówi: nie Korytarzem z białych ścian Bez łańcuchów i bez bram Na puszysty spadać śnieg By aleją białą biec... By aleją białą biec... Jest piąta, budzi się dzień Bezsenność zabija mni
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Lady Pank: Pi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lady Pank: Pi

Skomentuj tekst

Lady Pank: Pi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pi - Lady Pank, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pi - Lady Pank. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lady Pank.