Lady Pank: Pierwsza linia

Tekst piosenki

Brak wideo

Lady Pank

Teksty: 173 Tłumaczenia: 1 Wideo: 32

Tekst piosenki

Lady Pank: Pierwsza linia

Na pierwszej linii tego frontu Siedzimy w błocie aż po pas Strzelby zawiści i afrontów Ciągle na muszce mają nas Czasem, gdy się zmienia warta Gdzieś niepostrzeżenie przemknie szpieg Żeby na poważnych szpaltach Głośno wołać o tym, że już wie: Co mamy, nie mamy, w co gramy, a w co nie gramy. - Kto wie ? - Co wiemy, nie wiemy, co chcemy, a czego nie chcemy ? O nie Popularności "mniej niż zero" Za wielką wodą wciąż bez zmian Afera goni za aferą Ostatni się powiesił fan Strzelanina trwa wciąż ostra, Czołgów nieustanny słychać chrzęst Dziwne, że ktoś żywy został Tylko wciąż ciekawość jeszcze jest: Co mamy, nie mamy, w co gramy, a w co nie gramy. - Kto wie ? - Co wiemy, nie wiemy, co chcemy, a czego nie chcemy ? O nie - I co z tego wynika ? Zawsze tylko muzyka A poza tym na koniec Wiele hałasu o nic, o nic, o nic
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Lady Pank: Pierwsza linia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lady Pank: Pierwsza linia

Skomentuj tekst

Lady Pank: Pierwsza linia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • lady pank afera mniej niz zero

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pierwsza linia - Lady Pank, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pierwsza linia - Lady Pank. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lady Pank.