Lady Sovereign: Bells of Saint James

Tekst piosenki

Brak wideo

Lady Sovereign

Teksty: 136 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Lady Sovereign: Bells of Saint James

Her Letters Gave Me PurposeHer Letters Gave Me PrideArmies Far Across the OceanGuns and Letters By Our SideIt Was Someone Else's HomelandIt Was Someone Else's WarBut At the Line of the 38th ParallelIt Was Her I Fought Them ForHer Victory Garden Grew From Weeds and From StoneI Smelled Those Flowers in My SleepThe Day I Left As We Were Standing AloneShe Swore to Me Those Dreams Would KeepAnd the Bells of St. James Were RingingThe Bells of St. James Were Ringing DownLifting the Eyes of Those Homeward BoundI Don't Remember When Those Words ChangedLike Kansas Summer Turns to FallBut She Quit Talking 'bout the FutureNever Mentioned Dreams At AllI Don't Blame By Enemies and I Don't Blame My WifeFor Love Fires That Fleeted Long AgoBut When She Wrote Me About This Change in Her LifeThere Was Just One Thing I Had to KnowAnd the Bells of St. James Were RingingThe Bells of St. James Were Ringing DownLifting the Eyes of Those Homeward Bound.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Lady Sovereign: Bells of Saint James

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lady Sovereign: Bells of Saint James

Skomentuj tekst

Lady Sovereign: Bells of Saint James

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bells of Saint James - Lady Sovereign, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bells of Saint James - Lady Sovereign. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lady Sovereign.