Lareine: Stranger in new days
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Lareine: Stranger in new days
Itsu no ma ni kayanda ame o tobikoeteKimi o mukae ni ikouMada osana-sugiru taiyou ga terashidasuKimi wa kirei deSugisatta hibi to boku ga matasetetaNagasa no kami o hodoiteKaze ni noseta nara sono mama de kawaranaideAno hi no mama deKisetsu wa nokosu ano hito no kaori dakeMune ga kurushikuteNemuri to tomo ni tsuresatte kureta naraAh.. yokatta no niAtarashii kisetsu wa koibito no you niYasashii furi shiteru kedoYagate mata boku kara ubatte yukunda neTsugi wa nani ga hoshiiMi-nareta keshiki ni kimi dake ga inakuteKisetsu wa nokosu ano hito no kaori dakeMune ga kurushikuteNemuri to tomo ni tsuresatte kureta naraAh.. yokatta no niAtarashii kisetsu wa koibito no you niYasashii furi shiteru kedoYagate mata boku kara ubatte yukunda neTsugi wa nani ga hoshiiAtarashii kisetsu wa koibito no you niYasashii furi shiteru kedoYagate mata boku kara ubatte yukunda neTsugi wa nani ga hoshiiMinareta keshiki ni kimi dake ga inakute
Tłumaczenie piosenki
Lareine: Stranger in new days
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Lareine: Stranger in new days
-
Suna no shiro de nemuru koibito
- Lareine
-
The sequel
- Lareine
-
The soul love
- Lareine
-
To be continued
- Lareine
-
Trailer
- Lareine
Skomentuj tekst
Lareine: Stranger in new days
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Ushuaia
Jasiek Piwowarczyk
„Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
-
Życie jest jedno
SKOLIM
„Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
-
Amore Mio 2 (prod. COIKY)
Boski Heniek
„Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
-
Komu miałabym powiedzieć?
Bletka
„Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
-
Wracam
Jeremi Sikorski
„A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Skin In The Game
- Ava Max
-
Take My Call
- Ava Max
-
Catch My Breath
- Ava Max
-
Loli Paradise - vodym x stickxr
- stickxr
-
Know Somebody
- Ava Max
-
MiA KHALiFA (Tik-Tok ANTHEM) (Hit or Miss) (diss)
- iLOVEFRiDAY
-
Sucks To Be My Ex
- Ava Max
-
Fight For Me
- Ava Max
-
World's Smallest Violin
- Ava Max
-
Don't Click Play
- Ava Max
Reklama
Tekst piosenki Stranger in new days - Lareine, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Stranger in new days - Lareine. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lareine.
Komentarze: 0