Le Vibrazioni: I desideri delle anime dannate

Tekst piosenki

Brak wideo

Le Vibrazioni

Teksty: 34 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Le Vibrazioni: I desideri delle anime dannate

Se sapessi come fare a non cadere, non starei decisamente a darti retta, ma poi penso a quel momento in cui ti ho vista e ho deciso, in quell'istante, che eri parte di me, parte di me! E prosegue lentamente questa svista, non ho visto in partenza l'errore, di cantare per sognare e realizzare i desideri della anime dannate..anime dannate! So che ti chiederai se giusto o no sorridermi, io, di certo, non lo chieder ma solo una cosa veramente vorrei da te, che mi guardassi ancora un'altra volta, prima di fare quella che se ne va, lasciandomi quel sapore amaro dell'attimo, in un istante immaginario, che solo frutto della mia follia! Vorrei leccare il tuo profumo, il tuo sorriso, vorrei guardarti, solamente dopo, pi vicino ma non temere, ho rispetto dell'ambiente e la natura prende spazio dentro di me!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Le Vibrazioni: I desideri delle anime dannate

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Le Vibrazioni: I desideri delle anime dannate

Skomentuj tekst

Le Vibrazioni: I desideri delle anime dannate

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I desideri delle anime dannate - Le Vibrazioni, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I desideri delle anime dannate - Le Vibrazioni. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Le Vibrazioni.