Lerek: Czemu tak jest

Tekst piosenki

Brak wideo

Lerek

Teksty: 16 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Lerek: Czemu tak jest

Czemu tak jest, że nie możemy nie raz ukryć łez czemu tak jest, piękno bywa czasem we śnie, czemu tak jest, pytasz też chociaż dobrze o tym wiesz wspomnienia przetrwają i ty razem z nimi też. Czemu tak jest, że nie możemy nie raz ukryć łez czemu tak jest, piękno bywa czasem we śnie, czemu tak jest, pytasz też chociaż dobrze o tym wiesz wspomnienia przetrwają i ty razem z nimi też. Dlaczego nie ma tego co ja bardzo chce czemu wpsomnienia muszą tak dotykać mnie czasem co piękne, może snem się okazać mijają lata w nich to wspomnień nazwa. przeglądam fotografię no i widzę swoich bliskich jak byłem dzieciakiem miałem różne pomysły niektóre marzenia prysły i odeszły gdzieś daleko po niektórych pozostało znowu tylko echo. tu gdzie telefon zawsze był skłonny do rozmowy tu gdzie przewijały się zawsze te same osoby tu gdzie mogłem powiedzieć, tu gdzie teraz mogę dotknąć tu są moi ludzie, moje miasto Opoczno. Odkąd pamiętam bywało czasem różnie nie raz nie dało się poukładać czegoś jak puzzle jak na zakrętach z których wychodzi się (?) na niektóre sprawy reagowałem bluzgiem tu sam na sam pośród ścian biegniesz tam gdzie ja gram tu w tych blokach już niejeden o śmierć się otarł ta muzyka jak pokarm mu ta melodia jeszcze przecież jest przed nami długa droga. Czemu tak jest, że nie możemy nie raz ukryć łez czemu tak jest, piękno bywa czasem we śnie, czemu tak jest, pytasz też chociaż dobrze o tym wiesz wspomnienia przetrwają i ty razem z nimi też. Czemu tak jest, że nie możemy nie raz ukryć łez czemu tak jest, piękno bywa czasem we śnie, czemu tak jest, pytasz też chociaż dobrze o tym wiesz wspomnienia przetrwają i ty razem z nimi też. Dlaczego nie ma tego co ja bardzo chce czemu wpsomnienia muszą tak dotykać mnie czasem co piękne, może snem się okazać mijają lata w nich to wspomnień nazwa. Dostałem szansę przecież nie chcę jej stracić to dla tych ludzi, którzy wychodzili z różnych sytuacji niektórzy dożyli do tego by spełnić swe marzenia niektórych już przy nas nie ma. Oni daja nam siłę, dają nam motywację za każdym razem gdy coś robisz nie myśl tylko o stracie pomyśl czasem gdy zamykasz oczy daj wszystkim tym marzeniom dotyk posłuchaj sam siebie usłuchaj pragnienie mówisz to oni chcą czasem ode mnie za wiele są ambicje twych bliskich jeśli mnie ktoś zapyta odpowiem że właśnie wyszła moja płyta Czemu tak jest, że nie możemy nie raz ukryć łez czemu tak jest, piękno bywa czasem we śnie, czemu tak jest, pytasz też chociaż dobrze o tym wiesz wspomnienia przetrwają i ty razem z nimi też. Czemu tak jest, że nie możemy nie raz ukryć łez czemu tak jest, piękno bywa czasem we śnie, czemu tak jest, pytasz też chociaż dobrze o tym wiesz wspomnienia przetrwają i ty razem z nimi też. Czemu tak jest, że nie możemy nie raz ukryć łez czemu tak jest, piękno bywa czasem we śnie, czemu tak jest, pytasz też chociaż dobrze o tym wiesz wspomnienia przetrwają i ty razem z nimi też.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Lerek: Czemu tak jest

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lerek: Czemu tak jest

Skomentuj tekst

Lerek: Czemu tak jest

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Gladiator (piosenka na Eurowizja 2023) Jann
  „Welcome to the party Say hi to everybody Paid for by Martini but they’re Sippin’ on Bacardi Body’s more than just a flesh You can sell it for success What’s your price what’s your address We c”
 • Booty (piosenka na Eurowizja 2023) Ahlena
  „No, not this again I told you I didn't know he had a girlfriend You took him! You took him from me I didn't steal your guy, boss What does he even see in you I guess... hah He just can't have e”
 • Twój Wzrok Genzie (Hania X Świeży)
  „Wpadłam na twój trop Spotkał mnie twój wzrok Tak w biegu, Byłeś jak ze snu Pierwszy tańca krok Pierwszy dotyk rąk Wśród deszczu strug Gdy zapadał zmrok W końcu czułem coś innego W moment ”
 • TQG (feat. Karol G) Shakira
  „La que te dijo que un vacío se llena con otra persona te miente Es como tapar un herida con maquillaje, no se ve, pero se siente Te fuiste diciendo me superaste (Ey) y te conseguiste nueva novia (No”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • czemu tak jest tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czemu tak jest - Lerek, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czemu tak jest - Lerek. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lerek.