Lerek: Czemu tak jest

Tekst piosenki

Brak wideo

Lerek

Teksty: 16 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Lerek: Czemu tak jest

Czemu tak jest, że nie możemy nie raz ukryć łez czemu tak jest, piękno bywa czasem we śnie, czemu tak jest, pytasz też chociaż dobrze o tym wiesz wspomnienia przetrwają i ty razem z nimi też. Czemu tak jest, że nie możemy nie raz ukryć łez czemu tak jest, piękno bywa czasem we śnie, czemu tak jest, pytasz też chociaż dobrze o tym wiesz wspomnienia przetrwają i ty razem z nimi też. Dlaczego nie ma tego co ja bardzo chce czemu wpsomnienia muszą tak dotykać mnie czasem co piękne, może snem się okazać mijają lata w nich to wspomnień nazwa. przeglądam fotografię no i widzę swoich bliskich jak byłem dzieciakiem miałem różne pomysły niektóre marzenia prysły i odeszły gdzieś daleko po niektórych pozostało znowu tylko echo. tu gdzie telefon zawsze był skłonny do rozmowy tu gdzie przewijały się zawsze te same osoby tu gdzie mogłem powiedzieć, tu gdzie teraz mogę dotknąć tu są moi ludzie, moje miasto Opoczno. Odkąd pamiętam bywało czasem różnie nie raz nie dało się poukładać czegoś jak puzzle jak na zakrętach z których wychodzi się (?) na niektóre sprawy reagowałem bluzgiem tu sam na sam pośród ścian biegniesz tam gdzie ja gram tu w tych blokach już niejeden o śmierć się otarł ta muzyka jak pokarm mu ta melodia jeszcze przecież jest przed nami długa droga. Czemu tak jest, że nie możemy nie raz ukryć łez czemu tak jest, piękno bywa czasem we śnie, czemu tak jest, pytasz też chociaż dobrze o tym wiesz wspomnienia przetrwają i ty razem z nimi też. Czemu tak jest, że nie możemy nie raz ukryć łez czemu tak jest, piękno bywa czasem we śnie, czemu tak jest, pytasz też chociaż dobrze o tym wiesz wspomnienia przetrwają i ty razem z nimi też. Dlaczego nie ma tego co ja bardzo chce czemu wpsomnienia muszą tak dotykać mnie czasem co piękne, może snem się okazać mijają lata w nich to wspomnień nazwa. Dostałem szansę przecież nie chcę jej stracić to dla tych ludzi, którzy wychodzili z różnych sytuacji niektórzy dożyli do tego by spełnić swe marzenia niektórych już przy nas nie ma. Oni daja nam siłę, dają nam motywację za każdym razem gdy coś robisz nie myśl tylko o stracie pomyśl czasem gdy zamykasz oczy daj wszystkim tym marzeniom dotyk posłuchaj sam siebie usłuchaj pragnienie mówisz to oni chcą czasem ode mnie za wiele są ambicje twych bliskich jeśli mnie ktoś zapyta odpowiem że właśnie wyszła moja płyta Czemu tak jest, że nie możemy nie raz ukryć łez czemu tak jest, piękno bywa czasem we śnie, czemu tak jest, pytasz też chociaż dobrze o tym wiesz wspomnienia przetrwają i ty razem z nimi też. Czemu tak jest, że nie możemy nie raz ukryć łez czemu tak jest, piękno bywa czasem we śnie, czemu tak jest, pytasz też chociaż dobrze o tym wiesz wspomnienia przetrwają i ty razem z nimi też. Czemu tak jest, że nie możemy nie raz ukryć łez czemu tak jest, piękno bywa czasem we śnie, czemu tak jest, pytasz też chociaż dobrze o tym wiesz wspomnienia przetrwają i ty razem z nimi też.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Lerek: Czemu tak jest

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lerek: Czemu tak jest

Skomentuj tekst

Lerek: Czemu tak jest

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Spójrz (ft. Hodak) Alicja Szemplińska
  „Gdzie poniesie mnie nurt zdarzeń z tobą czy nie - to nieważne zmienię ich treść tak jak zechce nie mam siły już błądzić ze mgle wszystkie szybkie myśli każde słowo nocne ciebie które już nie”
 • CEO (Młody Szef) ft. bahsick Kaz Bałagane
  „Młody Szef poda nie... a dres nawet nie wchodzę na mównice, mordo bo każdy krzyczy tu mój tekst Młody Szef Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg ”
 • JADĘ DO DOMU Sorry Boys
  „Jadę do domu Jadę na chwilę, dwie Jadę spóźniona Sto myśli kłębi się Jadę do domu, do domu Wyglądaj mnie Powoli ściemnia Powoli ściemnia się Widzę jej ogon Znowu prowadzi mnie Znajomą drog”
 • Intruzowaty Intruz
  „Jak coś to pisze z Intruza I kolegę brzuchomówcę Pokaż kota Który nie zamoczyłby ryja w deszczówce Nie wiem jak to będzie z jutrem, muszę załatwić odtrutkę Słowa mają być wiaduktem, wdycham wio”
 • Bletki (SBM Starter) bambi
  „Nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki skręc i podpal co ci co na duszy siedzi nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki .... znikających gwiazd co zostawić po sobie nic nie ma”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • czemu tak jest tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czemu tak jest - Lerek, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czemu tak jest - Lerek. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lerek.