Lerek: Czy wiedzia

Tekst piosenki

Brak wideo

Lerek

Teksty: 16 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Lerek: Czy wiedzia

Czy wiedziałaś o moich zamiarach?Czy wiedziałaś wogóle o mnie? Czy widziałaś jak ja sie patrze Jak przechodziłaś koło mnie...?1. Pamiętam gdy po raz pierwszy przecięłaś mi drogePodobno pierwsze wrażenie jest kluczowe!Nad nami słońce usadowione na dachu świataTo był dzień, dzień upalnego lata...Klasa, finezja w każdym ruchu bioderNie tyle zerkałem co pożerałem Cię wzrokiem!Seksapilem zaciągałem sie jak (...)Wierząc że ta chwila to czegoś pięknego początek!"Podejdź" mówił jeden głos, drugi "odpuść" krzyczałStałem bezczynnie jak w filmie statystaSekundy mijały odmierzane przez krokiSłońce skrzyło sie w tym lokach złotych!Tego dnia lipca nie zebrałem sie na odwagePodobnie jak i kilku innych kiedy to Ciebie mijałemDziś, ciekawość mnie dosłownie zżeraObok chwil które można przeżyć sie nie przebiegaTo Ty... O Tobie mówie w tych kilku wersachNie starałem sie bo los mi Cie zesłałTy ledwie mnie zdominowałaśDziś chciałbym wiedzieć jedno... Czy wiedziałaś...Czy wiedziałaś o moich zamiarach?Czy wiedziałaś wogóle o mnie? Czy widziałaś jak ja sie patrze Jak przechodziłaś koło mnie...?2. Pamiętam ten wieczór, piłem wodke i coleTwoje białe ubranie i ultra fioletWymieniliśmy sie spojrzeniamiNagle witasz sie z moimi ziomamiSzybkie poznanie... Twoje ciało przy moimA myślałem że to tylko tak na chwilePóźniej było już coraz milej...To Ty pozbawiłaś mnie oddechuPoprzedniej soboty...To Ty ukradłaś mi wieczórPoprzedniej soboty...To Ty.... To Ty... To byłaś własnie Ty!Teraz już Cie nie ma...Dowidzenia!Czy wiedziałaś o moich zamiarach?Czy wiedziałaś wogóle o mnie? Czy widziałaś jak ja sie patrze Jak przechodziłaś koło mnie...?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Lerek: Czy wiedzia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lerek: Czy wiedzia

Skomentuj tekst

Lerek: Czy wiedzia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czy wiedzia - Lerek, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czy wiedzia - Lerek. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lerek.