Lerek: Wi

Tekst piosenki

Brak wideo

Lerek

Teksty: 16 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Lerek: Wi

Nie ma takich rzeczy, którym nie dalibyśmy rady (nie dalibyśmy rady) Przeciwności losu, złośliwość rzeczy martwych (rzeczy martwych) Niech nic nie zakłóci i nie zburzy Twego wewnętrznego szczęścia. Bo zawsze tak będzie póki nie zmienisz podejścia. Musisz dawać innym to, co najlepszego w sobie masz. Ref.: Pomyśl chociaż raz, ile możesz dać każdego dnia. Ile możesz dać szczęścia, w rytmie serca. To dla Ciebie znak, miłość w każdym z nas buduje świat. Potrzeba więcej szczęścia. /2x To prawda co mówią, że człowiek ma ten dar. Marzenia się spełniają, jeśli będziesz tego chciał. Wiec uśmiechnij się, każdy błąd to nowa lekcja. Ty uczysz się tego, uczysz od dziecka. Nie pytaj dlaczego i nie pytaj po co. Idź za głosem serca, to jest Twoją mocą. Negatywne myślenie zwalczaj marzeniem. Naprawdę do szczęścia nie trzeba wiele. To plan, który na codzień przydaje się nam. Pośpiech nic nie da, dlatego powoli, nie masz co gonić, jeśli sprawy wymknęły się spod kontroli. Ref.: Pomyśl chociaż raz, ile możesz dać każdego dnia. Ile możesz dać szczęścia, w rytmie serca. To dla Ciebie znak, miłość w każdym z nas buduje świat. Potrzeba więcej szczęścia.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Lerek: Wi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lerek: Wi

Skomentuj tekst

Lerek: Wi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wi - Lerek, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wi - Lerek. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lerek.