Lerek: Mog

Tekst piosenki

Brak wideo

Lerek

Teksty: 16 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Lerek: Mog

& NowatorRef: Ta muzyka już pobudza dzisiaj Cię do tańca, Dzięki Tobie zapisana jest kolejna kartka, Teraz wiesz na pewno, że już tego jesteś warta. To uczucie jest w nas, to mogę Ci dać./*2 Nie jestem milionerem ale wiem jak zbadać teren, To nie takie łatwe, ale podatne panny są tu. Na zapach ploty, ale tylko już kochają te banknoty. To jest ta melodia, żebyś poczuła teraz smak tęsknoty. Za miłością, za uczuciami, których w Tobie nie ma. W końcu to nie jest pierwszy raz, który raz na raz zmienił się temat. Czas najwyższy podjąć teraz wszelkie działania, Żebyś kiedyś w przyszłości dziewczyno nie została sama! Tu nikogo nie ma, Ty myślałaś teraz, że jak są pieniądze to wszystko się zmienia. Nie z tych ani słowa, gdzie jest druga połowa. Dzięki tej muzyce uczę Cię kochać od nowa. OoOo.. nie płacz więcej. OoOo...Słuchaj co dyktuje Ci serce. OoOo... ta miłośc jest w nas, teraz już znasz co mogę Ci dać. Ty musisz wiedzieć czego chcesz. Twojego zachowania nie mogę znieść. Ty nie wiesz czy to miłość jest. Dla Ciebie ważne są pieniądze i seks. /*2 Weź się zastanów czego Ty chcesz, czy bardziej pragniesz hajsu, czy też mnie. Ty jesteś natchnieniem w mych tekstach. Miłość jest w nich, miłość jest w nas. Niech ta muzyka mówi Ci co mam. Pieniądz raz jest, a czasem jest go brak. Więc wybierz co dla Ciebie ważniejsze. Czy miłość przekładasz na pensje?! Czy wystarczy Ci to jaki jestem, Pokazuje to z kolejnym tekstem. Ref: Ta muzyka już pobudza dzisiaj Cię do tańca, Dzięki Tobie zapisana jest kolejna kartka, Teraz wiesz na pewno, że już tego jesteś warta. To uczucie jest w nas, to mogę Ci dać./*2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Lerek: Mog

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lerek: Mog

Skomentuj tekst

Lerek: Mog

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mog - Lerek, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mog - Lerek. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lerek.