Lerek: Mog

Tekst piosenki

Brak wideo

Lerek

Teksty: 16 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Lerek: Mog

& NowatorRef: Ta muzyka już pobudza dzisiaj Cię do tańca, Dzięki Tobie zapisana jest kolejna kartka, Teraz wiesz na pewno, że już tego jesteś warta. To uczucie jest w nas, to mogę Ci dać./*2 Nie jestem milionerem ale wiem jak zbadać teren, To nie takie łatwe, ale podatne panny są tu. Na zapach ploty, ale tylko już kochają te banknoty. To jest ta melodia, żebyś poczuła teraz smak tęsknoty. Za miłością, za uczuciami, których w Tobie nie ma. W końcu to nie jest pierwszy raz, który raz na raz zmienił się temat. Czas najwyższy podjąć teraz wszelkie działania, Żebyś kiedyś w przyszłości dziewczyno nie została sama! Tu nikogo nie ma, Ty myślałaś teraz, że jak są pieniądze to wszystko się zmienia. Nie z tych ani słowa, gdzie jest druga połowa. Dzięki tej muzyce uczę Cię kochać od nowa. OoOo.. nie płacz więcej. OoOo...Słuchaj co dyktuje Ci serce. OoOo... ta miłośc jest w nas, teraz już znasz co mogę Ci dać. Ty musisz wiedzieć czego chcesz. Twojego zachowania nie mogę znieść. Ty nie wiesz czy to miłość jest. Dla Ciebie ważne są pieniądze i seks. /*2 Weź się zastanów czego Ty chcesz, czy bardziej pragniesz hajsu, czy też mnie. Ty jesteś natchnieniem w mych tekstach. Miłość jest w nich, miłość jest w nas. Niech ta muzyka mówi Ci co mam. Pieniądz raz jest, a czasem jest go brak. Więc wybierz co dla Ciebie ważniejsze. Czy miłość przekładasz na pensje?! Czy wystarczy Ci to jaki jestem, Pokazuje to z kolejnym tekstem. Ref: Ta muzyka już pobudza dzisiaj Cię do tańca, Dzięki Tobie zapisana jest kolejna kartka, Teraz wiesz na pewno, że już tego jesteś warta. To uczucie jest w nas, to mogę Ci dać./*2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Lerek: Mog

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lerek: Mog

Skomentuj tekst

Lerek: Mog

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mog - Lerek, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mog - Lerek. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lerek.