Leszcze: Bo mnie zima si

Tekst piosenki

Brak wideo

Leszcze

Teksty: 17 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Leszcze: Bo mnie zima si

Kiedy noce znów są długie a dni krótkie, Niech ten stan Cię miła nie napawa smutkiem, Bo gdy wokół biały puch, Ja wigoru mam za dwóch I rozpalić mogę Cię w największy mróz. Ref. Bo mnie zima się nie ima, Żądzy mych nie wstrzyma klimat! Hej dziewczyno! wiedz, że zimą Jestem chętny i namiętny jak Eskimos Nos w nos, nos w nos ... 2. Gdy zmysłowo potrę nosem o Twój nosek, Tęsknić wnet przestaniesz do słonecznych wiosen, Choć się zmienia woda w lód, Przy mnie Ci nie straszny chłód, Zima ze mną, skarbie, ma rozkoszy w bród. 3. Jeśli zechcesz, będę Twoim białym misiem, Z entuzjazmem spełnię każde widzimisię. Kiedy z nieba sypie śnieg, We mnie wciąż energia wre, Jak renifer mógłbym brykać w noc i w dzień. 4. Niepotrzebne buduary nam ni łóżka, damy nura w zaspę miękką jak poduszka. I gdy wokół śniegu tren, Gdy świat w biały zapadł sen, W cichym igloo uwijemy gniazdko swe.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Leszcze: Bo mnie zima si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Leszcze: Bo mnie zima si

Skomentuj tekst

Leszcze: Bo mnie zima si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bo mnie zima si - Leszcze, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bo mnie zima si - Leszcze. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Leszcze.