Liber: Efektownie i skutecznie

Tekst piosenki

Brak wideo

Liber

Teksty: 33 Tłumaczenia: 0 Wideo: 15

Tekst piosenki

Liber: Efektownie i skutecznie

Życie bije po twarzy, żebyś nie marzył i żył w bólach Zwala z nóg jak zubożały uran Nikt tu nie karmi piersią, nie rozpieszcza, nie przytula Jak krzyżaków Jurand i tak się dzień za dzionkiem kula W stylu cześć, wiesz co? dzisiaj znów K.O. Nie ma co trzeźwieć, bo światem i tak trzęsie zło Źródła mocy, one mają świecić, rozświetlać Dać energię, stać się źródłem ciepła Gdy opadnie puder ujrzysz ten związek z ludem To co w mediach lajt strzelaj z dużym trudem To co się składa na rap, na jego amplitudę Uwierz, albo uderz pięścią w stół, cud jest cudem Fakt jest faktem, w niejednym kompakcie z underground'u Spoczywa moc gotowa do awantur bez implantów Sam tu jestem jako przykład Nie ostygnę jak stygmat w cokolwiek się nie uwikłam Mam swój wigwam z którego wyślę sygnał do was Znikoma część, znowu mam chęć zaoponować Zobacz że to Liberon cykuta w herbacie, mam na to serum Celuj w siebie cwelu, w siebie celuj Jak celebruję uczucia w dzień i w nocy Dyskutować nie ma o czym Rap jako cynk, żadna rdza mnie nie zamroczy Nie schudłem w treści jestem źródłem mocy Ruszy, gdy będzie trzeba instynktownie Fala, która obtopi twoje ognie Moc, która się zjawi w twoim oknie Trafię tak jak potrafię efektownie Ruszy, gdy będzie trzeba instynktownie Fala, która obtopi twoje ognie Moc, która się zjawi w twoim oknie Trafię tak jak potrafię efektownie i skutecznie Obecnie widzisz ryj w TV, ponoć mówiłem za żadne skarby i Pobiegłem gdy tylko otwarto drzwi Nic takiego z moich ust nie padło - przykro mi Ktoś krzyknął, że rap się zhańbił, miał prawo krzyknąć Ja jestem pewien swego, nie zamierzam zniknąć Bądź pewien jestem z dala od tych co chcą w szale Kupić mikrofon i szybko wykrzesać talent To mój ogród sam go uprawiam, wprawiam w obrót Tysiąc tysięcy z miliona jego odnóg Są efekty pokonywane defekty Wydane w górnej sekcji UMC, jak wolisz - sekty To są efekty pracy, zapnij pasy Niedobitki jak dziwki stoją wokół trasy To efekty specjalne, super bajer, fajer Verdi, Liber i Asceci bez fuszerki To efekty, a pod nimi drugi pokład energii Która zajdzie w twoje okna To są treści dla których efekty są jak okład konieczne A więc efektownie i skutecznie i skutecznie i skutecznie Ruszy, gdy będzie trzeba instynktownie Fala, która obtopi twoje ognie Moc, która się zjawi w twoim oknie Trafię tak jak potrafię efektownie Ruszy, gdy będzie trzeba instynktownie Fala, która obtopi twoje ognie Moc, która się zjawi w twoim oknie Trafię tak jak potrafię efektownie i skutecznie
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Liber: Efektownie i skutecznie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Liber: Efektownie i skutecznie

Skomentuj tekst

Liber: Efektownie i skutecznie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Na lepsze Oliver Olson
  „beka, bo mówiłem: byku, nigdy się nie zmienię czekaj bo banda hipokrytów żaden tytuł - być raperem! Stara prawda: nie ma zasad Raczej: rób tu przelew Chu* kładę na karierę W sercu mam podziemie ”
 • Naprawdę jesteś Michał Rudaś
  „Po co złota jasny blask, kiedy mamy słońce w nas? Po co Tobie miasta gwar, kiedy wiatrem tańczy las? Po co o Twe losy strach? Niechaj go rozwieje wiatr. Słuchaj co w twym sercu gra, niech melodia”
 • GANG 2 mgng
  „Tag gruda już smakuje Właśnie tak Wyczuwam dobrą fazę cały czas Melanż nas ponosi, dobry vibe A w głośnikach już słychać masno gang Mamalo mamae Gang i je Mamalo mamae Gang Wszyscy łapy w g”
 • I Can’t Have Love, I Want Power Halsey
  „All of this is temporary Don’t call me by my name All of this is temporary Watch as i separate For your sake All of this is temporary This women will not go quietly!!! Don’t wait for me ”
 • E jak Elita Elita
  „W Elicie wszyscy to zgrana paczka Idę przez życie w wygodnych laczkach Elita wita wszystkich na lajcie Do zobaczenia gdzieś tam ja jachcie -- W skład ELITY wchodzą influencerzy, tiktokerzy, you”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • liber efektownie i skutecznie

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Efektownie i skutecznie - Liber, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Efektownie i skutecznie - Liber. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Liber.