Liber ft Sylwia Grzeszczak - Wojna damsko-m tekst piosenki - Teksciory.pl

Liber ft Sylwia Grzeszczak: Wojna damsko-m

Tekst piosenki

Brak wideo

Liber ft Sylwia Grzeszczak

Teksty: 13 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Liber ft Sylwia Grzeszczak: Wojna damsko-m

Panie przeciw Panom...Nie od dzisiaj ta damsko- męska wojna trwaPanie przeciw PanomTo nieważne bo ona widzi w nim cały światI on w niej tak samoTo on znosi trud bycia parąI wciąż tylko on jest ofiarąNowy, niekwestionowany egoizmu królMa zawsze racje i trudno zaprzeczyć muOna jak to ona szuka dziury w całymWszyscy oprócz niego ideałyJego drugie imię WinnyWyrok nigdy nie był innyNawet kiedy odwraca wzrokOna wie, że patrzył kątem oka w bokI nie ważne, gdzie byłPowiedziała, że zdradzał i dużo pił taaaNie od dzisiaj ta damsko- męska wojna trwaPanie przeciw PanomTo nieważne bo ona widzi w nim cały światI on w niej tak samoTo on nie docenia staraniaJej ego w kolejnych ubraniachGasi coraz szybciej z braku odpowiednich słówA komplementów brak to dla niej wielki bólOn mówi ona rozkojarzonaNawet kiedy tuli ją w ramionachOna lubi milionowy raz słyszeć KOCHAMW oczach widzieć blaskOn myśli o ważnych rzeczacho domu, rachunkach, kumplach i o meczachI wystarczy, że raz jej powieRaz to tyle co nic dla kobiet...Nie od dzisiaj ta damsko- męska wojna trwaPanie przeciw PanomTo nieważne bo ona widzi w nim cały światI on w niej tak samo
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Liber ft Sylwia Grzeszczak: Wojna damsko-m

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Liber ft Sylwia Grzeszczak: Wojna damsko-m

 

Skomentuj tekst

Liber ft Sylwia Grzeszczak: Wojna damsko-m

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wojna damsko-m - Liber ft Sylwia Grzeszczak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wojna damsko-m - Liber ft Sylwia Grzeszczak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Liber ft Sylwia Grzeszczak.