Linkin Park: Place for my head

Tekst piosenki

Brak wideo

Linkin Park

Teksty: 247 Tłumaczenia: 120 Wideo: 138

Tekst piosenki

Linkin Park: Place for my head

I watch how the moon sits in the sky On a dark night shining with the light from the sun The sun doesn't give light to the moon Assuming the moon's going to owe it one It makes me think of how you act to me You do favors and then rapidly You just turn around and start asking me about Things you want back from me Pre chorus: I'm sick of the tension, sick of the hunger Sick of you acting like I owe you this Find another place to feed your greed While I find a place to rest I want to be in another place I hate when you say you don't understand (You'll see it's not meant to be) I want to be in the energy, not with the enemy A place for my head Maybe someday I'll be just like you, and Step on people like you do and Run away the people I thought I knew I remember back then who you were You used to be calm, used to be strong Used to be generous, but you should've known That you'd wear out your welcome Now you see how quiet it is, all alone Pre chorus (2x) Chorus You try to take the best of me Go away (8x) Chorus Pre chorus (2x)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Linkin Park: Place for my head

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Linkin Park: Place for my head

Skomentuj tekst

Linkin Park: Place for my head

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Ushuaia Jasiek Piwowarczyk
    „Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
  • Życie jest jedno SKOLIM
    „Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
  • Amore Mio 2 (prod. COIKY) Boski Heniek
    „Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
  • Komu miałabym powiedzieć? Bletka
    „Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
  • Wracam Jeremi Sikorski
    „A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Place for my head - Linkin Park, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Place for my head - Linkin Park. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Linkin Park.