Liroy: Ha Ha

Tekst piosenki

Brak wideo

Liroy

Teksty: 52 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Liroy: Ha Ha

Hałas, który kocham to ha haMyślę już i żyję z tym siedemnaście latTak zawsze mnie nakręca,skłania do myśleniacałe życie zmieniaJest niedobrze, to puszczam ce dei słyszę jak z głośnikapłynie do mych uszu zajebista muzyka*** albo *** klasykato jest właśnie życie, to właśnie jest muzyka,którą kocham!Wypiekam ją i smażęczasem też podaję przyprawioną na parzę.Tak stary to właśnie jaczłowiek, który słucha muzy ha haRef.Czego? Co? Że jak? Ha hatego właśnie słucham stary ha haCzego? Co? Że jak? Ha haTo właśnie kocham stary ha ha/ 2xJa słucham ha ha, tworzę ha haz roku na rok coraz lepiejpoznaje Arkana tego stylucoraz więcej rozumiemciągle się uczę, tworzę dźwięki i rymujeto jest jak choroba! jak rak!złośliwy, nie da się wyleczyć, nie da już nigdy!Oo! Co pan powie? Hip ha o pemiesza młodym ludziom w głowie?Tak zgadzam się z panemkiedy nas zatrybi - stary już masz przejebaneBo to się tak zaczyna:pierwszy bit, pierwszy rym i właściwy klimat!Ref.Czego? Co? Że jak? Ha hatego właśnie słucham stary ha haCzego? Co? Że jak? Ha haTo właśnie kocham stary ha ha/ 2xA wracając do tematu, do meritum sprawya warto to ciągnąć, bo temat jest ciekawyTo hip ha o pe albo prościej ha hanie wiem co dla Ciebie znaczą te słowa dwaale dla mnie to wolność!zero barier jakichkolwiekstary to nie czary ani mary to styl wolny!więc spierdalajkiedy mówisz znasz zasady!stary to nie szachy! ***dla mnie nie ma tu wyrazu "nie"każdy robi to co chce,na tym to polega!Szacunek dla wszystkich co przy mikrofonieDJ oraz dla tych którzy klaszczą w dłonie na raz!Tak widzę to ja,Szakal, który kocha ha haTak właśnie tak widzę to ja,Tyle dla mnie znaczy mu...Ref.Czego? Co? Że jak? Ha hatego właśnie słucham stary ha haCzego? Co? Że jak? Ha haTo właśnie kocham stary ha ha/ 2x
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Liroy: Ha Ha

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Liroy: Ha Ha

Skomentuj tekst

Liroy: Ha Ha

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ha Ha - Liroy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ha Ha - Liroy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Liroy.