Liroy: To ju

Tekst piosenki

Brak wideo

Liroy

Teksty: 52 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Liroy: To ju

Ref. To już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni możemy iść To już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni możemy iść To już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni możemy iść To już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni możemy iść To już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni możemy iść To już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni możemy iść Tak to już jest koniec ja stąd wypierdalam stary nara Mówię wszystkim nara, nara to był Liroy 2001 bestseller Produkcja numer jeden bez wątpienia. Zero pierdolenia, Farmazonów tylko fakty pierdolić wszystkie pakty Ważne jest tylko R A P bo to tylko li czy się. Wiesz to dobrze kiedy to tworze czuje się jak w niebie Wszystko dookoła jest nie patrzę się za siebie Liczy się tylko tu i teraz spotkamy się na pewno nie raz Na koncertach, Na płytach, W telewizji, Radiu, Klubach Na ulicach. Wiesz to doskonale mam w rękawie asów kilka. Tymczasem: Ref. To już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni możemy iść To już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni możemy iść To już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni możemy iść To już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni możemy iść To już jest koniec, koniec To już jest koniec, koniec To już jest koniec, koniec Antek ja cię proszę ty nie knuj
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Liroy: To ju

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Liroy: To ju

Skomentuj tekst

Liroy: To ju

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • liroy to już jest koniec tekst
 • liroy 2001 piosenka
 • liroy piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To ju - Liroy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To ju - Liroy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Liroy.