Little River Band: Please Don

Tekst piosenki

Brak wideo

Little River Band

Teksty: 89 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Little River Band: Please Don

PLEASE DON'T ASK ME
WRITER GRAHAM GOBLE

Please don't ask me what am I thinkin', it's about you, please don't ask me, I never can see you, what can I do ? My first impulse is to run to your side, my heart's not free, and so I must hide, please don't ask me what I'm gonna say to you. I toss and turn, can't sleep at night, it's worrying me, I go to bed, turn out the lights, but your face I see. It only hurts the more I pretend, that we could ever be more than friends, please don't ask me why I'm so in love with you. You could easily make me happy, that I know, but I'll try my best to never tell you so, I will sing to you my love songs, and pretend, and I'll keep the secret right down to the end. Please don't ask me why I'm not talkin', I just can't explain, and please don't ask me why I go walkin', out in the rain. I could not live the lie it would take, to have you near would be a mistake, please don't ask me why I'm still in love with you. No please don't ask me.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Little River Band: Please Don

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Little River Band: Please Don

Skomentuj tekst

Little River Band: Please Don

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Please Don - Little River Band, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Please Don - Little River Band. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Little River Band.