Lombard: Zakazana mi

Tekst piosenki

Brak wideo

Lombard

Teksty: 54 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Lombard: Zakazana mi

Każdą noc i każdy dzień każdą noc i każdy dzień każdą noc i każdy dzień codzienniekażdą noc i każdy dzień niezmienniekażdą noc i każdy dzień nie będękażdą myślą z nim grzeszysz i każdym marzeniemmyślisz jak jesteście razem on dotyka ciebie taka zakazana miłość bez miłości tłumaczycie przypływem wzajemnej namiętnościna ulicy spotkacie się i obojętnym wzrokiemzmierzycie się po twarzach by ukryć ochotęobiecujesz mu że nigdy w tym układzie nie będę nienie będę niekażdą noc i każdy dzień codzienniekażdą noc i każdy dzień niezmienniekażdą noc i każdy dzień nie będękażdą myślą z nim grzeszysz i każdym marzeniemmyślisz jak jesteście razem on dotyka ciebie taka zakazana miłość bez miłości tłumaczycie przypływem wzajemnej namiętnościna ulicy spotkacie się i obojętnym wzrokiemzmierzycie się po twarzach by ukryć ochotęna kolejną noc w oddali w ukryciuzamknięte drzwi okrutni bandycikażdą noc i każdy dzień każdą noc i każdy dzień obiecujesz mu że nigdy w tym układzienie będziesz kochać on mówi to samonie będziesz szlochać i dzwonić co ranonie będę nienie będę niekażdy dzień i każdą noc nie będękażdą noc i każdy dzieńnie będę ...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Lombard: Zakazana mi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lombard: Zakazana mi

Skomentuj tekst

Lombard: Zakazana mi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • lombard zakazane piosenki
 • to co zakazane tekst piosenki
 • lombard na zakazana
 • utwor lombardu zakazany

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zakazana mi - Lombard, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zakazana mi - Lombard. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lombard.