Luxon: Shame (feat. O.S.T.R., Hades, Torae)

Tekst piosenki

Luxon

Teksty: 4 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4
Profil artysty

Tekst piosenki

Luxon: Shame (feat. O.S.T.R., Hades, Torae)

O.S.T.R.

Nas nie wymyślił Wajda, pozycji nie nadrobi kajdan, nie gwiazdy a pentagram, prowadzi nas do grzechu by zarobić na kwadrat ,mieć więcej od życia niż jebanego garba.Karma muszę być skurwysynem Bóg o mnie nie zadbał nie spytał się gdzie idę jak pracuję na wylew ,dlaczego Świat widzę w ciemnych barwach? Ile zapsutej krwi płynie w nas, czego brak nam. Wnoszę serce do gry, wers po wersie do krwi,
wpadam z tętnem do żył, moja przestrzeń to bit. Bij z zajeb, zbyt dużo frajerów uzależnia swoją przyszłość od salonów i kamer. Czarne niebo nad miastem, biała Ziemia, gotowi na prawdę leczą kłamstwem wspomnienia. Ja ich nie mam, zamordowałem przeszłość, więc się nie dziw , że mam myśli skazane na przestępczość.Hades.

Odłóż długopis na chuj się pocisz, bloki widzą Twoje kroki, otwórz oczy. Poćwicz podpis , nie pal konopi jak nie umiesz się nastukać. Had zero koki nawet jak się wsłuchasz. Z płuca dym wydmuchuje z nim wypluwam styl H do i do f i to My, to Wy. to oni, pokój wszystkim ludziom dobrej woli. Pierdolić przebierańców oddawać mikrofony, zdejmuj łańcuch a Ja zdejmę swój. Tylko, że to lot skazańców i spadamy w dół, chcemy wolności odpal głośnik i niech to leci w górę, reprezent, reprezentuje
Połam długopisy ,oddaj kartki na makulaturę. Dbam o naturę muszę mieć to w garści, żeby byle leszcz nie negował czystej prawdy, to brudne fakty, artefakty.

Torae
Autor tekstu: Luxon
Data dodania: 2014-11-28
Ostatnia edycja: halik
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

Luxon: Shame (feat. O.S.T.R., Hades, Torae)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
95 %
5 %

Inne teksty wykonawcy

Luxon: Shame (feat. O.S.T.R., Hades, Torae)

Skomentuj tekst

Luxon: Shame (feat. O.S.T.R., Hades, Torae)

Komentarze: 2

Sortuj

~Gość (15 grudnia 2014, 13:05)
Re: Luxon - Shame (feat. O.S.T.R., Hades, Torae)
"Had zero kopii", a nie koki :P
~Gość ( 6 grudnia 2014, 01:21)
Re: Luxon - Shame (feat. O.S.T.R., Hades, Torae)
"(Utwór "Shame" będzie promował pierwsze EP producenckie Luxona, zatytułowane "Audioactive Dreams". Data premiery nie jest jeszcze znana.)" zajebiście, gdzie tekst?

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • luxon shame
 • luxon ostr
 • wiec sie nie dziw ze mam mysli spisane tekst ostr
 • ostr nas nie wymyślił wajda
 • Luxon - Shame tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Shame (feat. O.S.T.R., Hades, Torae) - Luxon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Shame (feat. O.S.T.R., Hades, Torae) - Luxon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Luxon.