Maanam: W ciszy nawet kamie

Tekst piosenki

Brak wideo

Maanam

Teksty: 114 Tłumaczenia: 0 Wideo: 26

Tekst piosenki

Maanam: W ciszy nawet kamie

Wszystko już jest i to co było I to co będzie się zdarzyło Wypełza z kątów straszna nuda I nic wymyśleć się nie uda Jest cicho, cicho tak że słychać Jak pająk lepką tka zasadzkę Poczekaj trochę poczekaj w ciszy Bo w ciszy nawet kamień rośnie Bo w ciszy rośnie tajemnica Sekrety schodzą się z ulicy Poczekaj.... ..... sekrety schodzą się z ulicy Żeby zobaczyć i usłyszeć Musisz zamienić hałas w ciszę Poczekaj pozwól mówić sercu Które uwielbia cichą mowę I które widzi znacznie więcej Niż oczy twoje roztargnione Poczekaj trochę..... Wszystko już jest i to co było I to co będzie się zdarzyło Wypełza z kątów straszna nuda I nic wymyśleć się nie uda Jest cicho, cicho tak że słychać Jak pająk lepką tka zasadzkę Poczekaj trochę.........
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Maanam: W ciszy nawet kamie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Maanam: W ciszy nawet kamie

Skomentuj tekst

Maanam: W ciszy nawet kamie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Gladiator (piosenka na Eurowizja 2023) Jann
  „Welcome to the party Say hi to everybody Paid for by Martini but they’re Sippin’ on Bacardi Body’s more than just a flesh You can sell it for success What’s your price what’s your address We c”
 • Booty (piosenka na Eurowizja 2023) Ahlena
  „No, not this again I told you I didn't know he had a girlfriend You took him! You took him from me I didn't steal your guy, boss What does he even see in you I guess... hah He just can't have e”
 • Twój Wzrok Genzie (Hania X Świeży)
  „Wpadłam na twój trop Spotkał mnie twój wzrok Tak w biegu, Byłeś jak ze snu Pierwszy tańca krok Pierwszy dotyk rąk Wśród deszczu strug Gdy zapadał zmrok W końcu czułem coś innego W moment ”
 • TQG (feat. Karol G) Shakira
  „La que te dijo que un vacío se llena con otra persona te miente Es como tapar un herida con maquillaje, no se ve, pero se siente Te fuiste diciendo me superaste (Ey) y te conseguiste nueva novia (No”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • w ciszy dobrze slychac ciche slowa
 • zeby zobaczyc i uslyszec. musisz zmienić hałas w cisze
 • maaman poczekaj troche w ciszy

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki W ciszy nawet kamie - Maanam, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W ciszy nawet kamie - Maanam. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Maanam.