Maciej Starnawski: Jestem jaki jestem

Tekst piosenki

Brak wideo

Maciej Starnawski

Teksty: 8 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Maciej Starnawski: Jestem jaki jestem

Stań i walcz - czas Twój nadchodziNie zmarnuj dziś swojej szansyCały świat przed Tobą otwiera drzwiJeden krok i masz go u stópTyle lat, marzeń i snówTak wiele prób, wiele błędówLecz nadszedł czas żeby zmienić już toWstań i walcz - to jest właśnie Twój dzień!!!ref. Powiedz ja jestem jaki jestemI taki chcę zostać zawszeNikt za nic mnie nie zmieniJeszcze raz wszystkim w twarz mogę powiedzieć to,że najważniejsze dziś dla mnie jest by sobą zostać. Cios za cios, słowo za słowoNie ważne co było wczorajTeraz Ty pokaż wszystkim jak byćTeraz Ty, bo to właśnie Twój dzień !!!ref. Powiedz ja jestem jaki jestemTaki chcę zostać zawszeNikt ani nic mnie nie zmieniJeszcze raz wszystkim w twarz mogę powiedzieć to,że najważniejsze dziś dla mnie jest by sobą zostać.Stań i walcz w światłach na scenieNa przeciw tym, co nie wierząPokaż im swoją prawdziwą twarzTeraz Ty bo to właśnie Twój dzień !!!ref. Powiedz ja jestem jaki jestemTaki chcę zostać zawszeNikt za nic mnie nie zmieniJeszcze raz wszystkim w twarz mogę powiedzieć to,że najważniejsze dziś dla mnie jest by...Powiedz ja jestem jaki jestemTaki chcę zostać zawszeNikt za nic mnie nie zmieniJeszcze raz wszystkim w twarz mogę powiedzieć to,że najważniejsze dziś dla mnie jest by sobą zostać!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Maciej Starnawski: Jestem jaki jestem

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Maciej Starnawski: Jestem jaki jestem

Skomentuj tekst

Maciej Starnawski: Jestem jaki jestem

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ja jestem jaki jestem taki chce zostać

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jestem jaki jestem - Maciej Starnawski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jestem jaki jestem - Maciej Starnawski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Maciej Starnawski.