Maciej Starnawski: Jestem jaki jestem

Tekst piosenki

Brak wideo

Maciej Starnawski

Teksty: 8 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Maciej Starnawski: Jestem jaki jestem

Stań i walcz - czas Twój nadchodziNie zmarnuj dziś swojej szansyCały świat przed Tobą otwiera drzwiJeden krok i masz go u stópTyle lat, marzeń i snówTak wiele prób, wiele błędówLecz nadszedł czas żeby zmienić już toWstań i walcz - to jest właśnie Twój dzień!!!ref. Powiedz ja jestem jaki jestemI taki chcę zostać zawszeNikt za nic mnie nie zmieniJeszcze raz wszystkim w twarz mogę powiedzieć to,że najważniejsze dziś dla mnie jest by sobą zostać. Cios za cios, słowo za słowoNie ważne co było wczorajTeraz Ty pokaż wszystkim jak byćTeraz Ty, bo to właśnie Twój dzień !!!ref. Powiedz ja jestem jaki jestemTaki chcę zostać zawszeNikt ani nic mnie nie zmieniJeszcze raz wszystkim w twarz mogę powiedzieć to,że najważniejsze dziś dla mnie jest by sobą zostać.Stań i walcz w światłach na scenieNa przeciw tym, co nie wierząPokaż im swoją prawdziwą twarzTeraz Ty bo to właśnie Twój dzień !!!ref. Powiedz ja jestem jaki jestemTaki chcę zostać zawszeNikt za nic mnie nie zmieniJeszcze raz wszystkim w twarz mogę powiedzieć to,że najważniejsze dziś dla mnie jest by...Powiedz ja jestem jaki jestemTaki chcę zostać zawszeNikt za nic mnie nie zmieniJeszcze raz wszystkim w twarz mogę powiedzieć to,że najważniejsze dziś dla mnie jest by sobą zostać!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Maciej Starnawski: Jestem jaki jestem

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Maciej Starnawski: Jestem jaki jestem

Skomentuj tekst

Maciej Starnawski: Jestem jaki jestem

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Ej, Stop! Alicja Szemplińska
  „TO miał być dobry rok Na wielką wodę skok Przez palce uciekł, choć Ja miałam być już daleko stad Z głośnika mówi ktoś Kolejny odwołany lot Podręczny bagaż trosk Wystarczy już, zostawię go Co”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Bezsensownie (feat. Przyłu) Zalia
  „Już siły brak przez palce leci czas natrętny zimny żal do ciebie zbyt dużo barw a w sercu czaka pan i pełno dobrych gwiazd jaśnieje Podnoszę wzrok Bo po co zwlekać Dawno zamknęłam tamten eta”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ja jestem jaki jestem taki chce zostać

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jestem jaki jestem - Maciej Starnawski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jestem jaki jestem - Maciej Starnawski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Maciej Starnawski.