Maciej Starnawski: Jestem jaki jestem

Tekst piosenki

Brak wideo

Maciej Starnawski

Teksty: 8 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Maciej Starnawski: Jestem jaki jestem

Stań i walcz - czas Twój nadchodziNie zmarnuj dziś swojej szansyCały świat przed Tobą otwiera drzwiJeden krok i masz go u stópTyle lat, marzeń i snówTak wiele prób, wiele błędówLecz nadszedł czas żeby zmienić już toWstań i walcz - to jest właśnie Twój dzień!!!ref. Powiedz ja jestem jaki jestemI taki chcę zostać zawszeNikt za nic mnie nie zmieniJeszcze raz wszystkim w twarz mogę powiedzieć to,że najważniejsze dziś dla mnie jest by sobą zostać. Cios za cios, słowo za słowoNie ważne co było wczorajTeraz Ty pokaż wszystkim jak byćTeraz Ty, bo to właśnie Twój dzień !!!ref. Powiedz ja jestem jaki jestemTaki chcę zostać zawszeNikt ani nic mnie nie zmieniJeszcze raz wszystkim w twarz mogę powiedzieć to,że najważniejsze dziś dla mnie jest by sobą zostać.Stań i walcz w światłach na scenieNa przeciw tym, co nie wierząPokaż im swoją prawdziwą twarzTeraz Ty bo to właśnie Twój dzień !!!ref. Powiedz ja jestem jaki jestemTaki chcę zostać zawszeNikt za nic mnie nie zmieniJeszcze raz wszystkim w twarz mogę powiedzieć to,że najważniejsze dziś dla mnie jest by...Powiedz ja jestem jaki jestemTaki chcę zostać zawszeNikt za nic mnie nie zmieniJeszcze raz wszystkim w twarz mogę powiedzieć to,że najważniejsze dziś dla mnie jest by sobą zostać!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Maciej Starnawski: Jestem jaki jestem

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Maciej Starnawski: Jestem jaki jestem

Skomentuj tekst

Maciej Starnawski: Jestem jaki jestem

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ja jestem jaki jestem taki chce zostać

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jestem jaki jestem - Maciej Starnawski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jestem jaki jestem - Maciej Starnawski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Maciej Starnawski.