Magda Femme: Niebo

Tekst piosenki

Brak wideo

Magda Femme

Teksty: 49 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Magda Femme: Niebo

Niech od dzisiaj wszystko się zmieni. Niech od dzisiaj w mojej przestrzeni. Niebo! Nie chcę chodzić ciągle na palcach. Nie chcę pierwsza prosić do tańca. Niebo! Ktoś zatrzymał czas. Zapomnienie gorzkie dni. Dziś już wszystko mam. Tyle szczęścia w kilka chwil. W naszych sercach tylko blask. W naszych sercach tylko blask. Nich już będzie wszystko od nowa. Niech zostanie wszystko co kocham. Niebo! Nie chcę łez gromadzić w ocean. Nie chcę ciebie gdy ciebie nie mam. Niebo! Dziś w naszych sercach tylko blask. Dziś w naszych sercach tylko blask. Dziś świat od nowa kocha nas. Dziś w naszych sercach tylko blask. Dziś w naszych sercach tylko blask. Dziś świat od nowa kocha nas. Ktoś zatrzymał czas. Zapomnienie gorzkie dni. Dziś już wszystko mam. Tyle szczęścia w kilka chwil. Dziś w naszych sercach tylko blask. Dziś w naszych sercach tylko blask. Dziś świat od nowa kocha nas. Dziś w naszych sercach tylko blask. Dziś w naszych sercach tylko blask. Dziś świat od nowa kocha nas.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Magda Femme: Niebo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Magda Femme: Niebo

Skomentuj tekst

Magda Femme: Niebo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • magda femme niebo
 • magda femme niebo tekst
 • w naszych sercach tylko blask
 • magda feme dziś w nnaszych sercach tylko blask

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Niebo - Magda Femme, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Niebo - Magda Femme. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Magda Femme.