Magda Femme: Ostatni list

Tekst piosenki

Brak wideo

Magda Femme

Teksty: 49 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Magda Femme: Ostatni list

Miesiąc minął już Tak jak jeden dzień Piszę setny list Tak żałosnych słów nie słyszał świat Nie usłyszysz ty Ale Tak przecież sercu prościej żyć Podartych listów nie czyta nikt Minął prawie rok Tak jak jeden dzień W stosie listów ślady łez Już nie umiem żyć bez tych kilku zdań Tych niemądrych, zapłakanych Ale Tak sercu prościej żyć Podartych listów nie czyta nikt Ref: Kiedyś zapomnę i rzucę na wiatr Okruchy dawnych dni Nie zranią tak Kiedyś zapomnę i spojrzę w twoją twarz Tak bardzo czekam aż Nadejdzie czas... Nie pamiętam już Ile to już lat Nie widziałam ciebie wcale Nawet nie wiem kto w twych ramionach śpi To ostatni list Ale Tak przecież sercu prościej żyć Podartych listów nie czyta nikt Ref: Kiedyś zapomnę.... Bridge:To w końcu był ostatni list Mój niewysłany list Tak wiele chwil Ja rzucam na wiatr.... Ja rzucam na wiatr....
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Magda Femme: Ostatni list

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Magda Femme: Ostatni list

Skomentuj tekst

Magda Femme: Ostatni list

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • moj ostarni list

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ostatni list - Magda Femme, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ostatni list - Magda Femme. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Magda Femme.