Magma: Wszystko to co mam

Tekst piosenki

Brak wideo

Magma

Teksty: 26 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Magma: Wszystko to co mam

Tylko Tobie chcę powiedzieć to,to co czuję dziś kiedy przychodzi noc...Tylko tobie białą różę dam, wszystko to co mam...ref.Wszystko to co mam, tylko Tobie dam,wszystko to co mam...Tylko Ciebie mogę kochać tak, tak do końca,jak kocha się tylko raz...Tylko Tobie, tylko Tobie dam skrzydła wiatru,wszystko to co mam...ref.Wszystko to co mam...To do Ciebie jeszcze jeden wiersz, moja muzyka,wszystko to co chcesz...Tylko Tobie, tylko Tobie dam kolorowy sen,wszystko to co mam...ref.Wszystko to co mam...Magiczne słowa są właśnie po to żeby uciec stąd,gdzieś jak najdalej stad...Ja tajemnice znam, tylko tobie, tobie dam,wszystko to co mam...ref.Wszystko to co mam...x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Magma: Wszystko to co mam

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Magma: Wszystko to co mam

Skomentuj tekst

Magma: Wszystko to co mam

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wszystko to co mam
 • wszystko to co mam tekst
 • wszystko to co mam autor
 • magma wszystko to co mam
 • wszystko to co mam piosenka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wszystko to co mam - Magma, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wszystko to co mam - Magma. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Magma.