Majka Jeżowska: Bujany blues

Tekst piosenki

Brak wideo

Majka Jeżowska

Teksty: 65 Tłumaczenia: 0 Wideo: 21

Tekst piosenki

Majka Jeżowska: Bujany blues

Gdy jestem zmęczona Na nogach się słaniam To lubię się wybrać Na lekcję bujania Ta lekcja bujania Nie uczy kłamania Tam bujam się sama Leciutko w kolanach Ref. Kto chce poznać bluesa Niechaj z nami rusza Mięciutko w biodrach Jak jeźdźcy w siodłach Lekko w kolanach Jak w dżungli liana Rytm nabijamy palcami To jest blues, blues bujany Lubię gdy w chmurach Bujają latawce Lubię się pobujać Luźno na huśtawce Bo w takim bujaniu Jest muzyczna dusza A każda huśtawka Pięknie czuje bluesa Ref. Kto chce poznać bluesa... - Nie bujaj w obłokach! Tak w szkole mi mówią Ja się bardzo dziwię Czemu ich nie lubią Te moje obłoki Mają kształt gitary Chcesz się pobujać? -Właśnie szukam pary Ref. Kto chce poznać bluesa...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Majka Jeżowska: Bujany blues

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Majka Jeżowska: Bujany blues

Skomentuj tekst

Majka Jeżowska: Bujany blues

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • blues bujany tekst
 • tekst bluas bujany
 • kto chce poznać bluesa
 • bujany blues tekst
 • górnik blues tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bujany blues - Majka Jeżowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bujany blues - Majka Jeżowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Majka Jeżowska.