Majka Jeżowska: Na raz na dwa

Tekst piosenki

Brak wideo

Majka Jeżowska

Teksty: 60 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Majka Jeżowska: Na raz na dwa

Morze szumi w muszelkach dłoni twych, podnieść dłonie do ucha i słuchaj, Morze snuje opowieść o ludziach złych, oczy ich są fałszywe a pięści chciwe, A przecież dłonie mogą prawdę nieść i pomóc zawsze kiedy bywa źle. Ref. Na raz na dwa świat za uszy dziś złap, ty w przód jak żółw on rakietą ucieka, Na raz na dwa dość już tego człap, człap, więc weś się w garść ramion bramą wybiegnij w świat. Los nam pisze na dłoniach drogi swe, otwórz te mapę życia i czytaj, Są tam rzeki przyjaźni i mosty serc, są doliny cierpienia i wzgórza cienia, Te same dłonie pielęgnują broń, te same biegną na spotkanie z bzą. Ref. Na raz na dwa świat za uszy dziś złap, ty w przód jak żółw on rakietą ucieka, Na raz na dwa dość już tego człap, człap, więc weś się w garść ramion bramą wybiegnij w świat. W ciszy budzą się strachy przegoń je, dotknij ręką klawiszy czy słyszysz, Powiedź czemu z piosenką się żyje lżej, może nuty nas niosą jak radość wiosną, Gdy nasze głosy w jeden splotą się, to ładnym dźwiękom wtedy żyć się chce. Ref. Na raz na dwa świat za uszy dziś złap, ty w przód jak żółw on rakietą ucieka, Na raz na dwa dość już tego człap, człap, więc weś się w garść ramion bramą wybiegnij w świat. La,la,la,la,la...La,la,la,la,la... Stań z nami, stań z nami, niech wspólny głos, chmury rozproszy w krąg, Stań z nami, stań z nami, niech przejdzie zło przez pięciolinie rąk, Stań z nami, stań z nami, odmierzaj tak. Ref. Na raz na dwa świat za uszy dziś złap, ty w przód jak żółw on rakietą ucieka... Na raz na dwa świat za uszy dziś złap, ty w przód jak żółw on rakieta ucieka, Na raz na dwa dość już tego człap, człap, więc weś się w garść ramion bramą wybiegnij w świat, Na raz na dwa świat za uszy dziś złap, ty w przód jak żółw on rakietą ucieka, Na raz na dwa dość już tego człap, człap, więc weś się w garść ramion bramą wybiegnij w świat.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Majka Jeżowska: Na raz na dwa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
20 %
80 %

Inne teksty wykonawcy

Majka Jeżowska: Na raz na dwa

Skomentuj tekst

Majka Jeżowska: Na raz na dwa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Na darmo Julia Wieniawa
  „Nie do końca wierze, że to może być ten czas Nie zakładam już niczego Z niczym się nie wiąże od tak Nie do końca wierze Ze to może być mój dzień Może się okaże że się sparzę Trudno zatem ”
 • Naprawdę jesteś Michał Rudaś
  „Po co złota jasny blask, kiedy mamy słońce w nas? Po co Tobie miasta gwar, kiedy wiatrem tańczy las? Po co o Twe losy strach? Niechaj go rozwieje wiatr. Słuchaj co w twym sercu gra, niech melodia”
 • GANG 2 mgng
  „Tag gruda już smakuje Właśnie tak Wyczuwam dobrą fazę cały czas Melanż nas ponosi, dobry vibe A w głośnikach już słychać masno gang Mamalo mamae Gang i je Mamalo mamae Gang Wszyscy łapy w g”
 • I Can’t Have Love, I Want Power Halsey
  „All of this is temporary Don’t call me by my name All of this is temporary Watch as i separate For your sake All of this is temporary This women will not go quietly!!! Don’t wait for me ”
 • E jak Elita Elita
  „W Elicie wszyscy to zgrana paczka Idę przez życie w wygodnych laczkach Elita wita wszystkich na lajcie Do zobaczenia gdzieś tam ja jachcie -- W skład ELITY wchodzą influencerzy, tiktokerzy, you”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • na raz na dwa tekst
 • na raz na dwa
 • tekst piosenki majki jezowskiej na raz
 • na raz na dwa słowa
 • autor tekstu na raz na dwa jezowskiej

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Na raz na dwa - Majka Jeżowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Na raz na dwa - Majka Jeżowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Majka Jeżowska.